"Roma" pasidalino taškais su "Milan" © Eurofootball.lt
Šeštadienį Italijos čempionate buvo sužaistos dvejos 30 turo rungtynės. „Roma“ namuose sužaidė lygiosiomis su „Milan“ klubu, tuo tarpu „Siena“ pasiekė kiek netikėtą pergalę svečiuose prieš „Reggina“ ekipą.

Kovoje dėl vietos kitų metų Čempionų lygoje „Roma“ ekipa „Olimpico“ stadione sužaidė lygiosiomis su svečiais „Milan“ rezultatu 1-1.

Šeimininkai išsiveržė praėjus vos keturioms minutėms nuo rungtynių pradžios. Penktadienį savo 25 metų gimtadienį atšventęs Philippe Mexes puikiu smūgiu iš baudos aikštelės krašto išvedė „Roma“ ekipą į priekį.

Po aštuonerių minučių svečiai beveik išlygino rezultatą. Andrea Pirlo pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, o ten buvęs Dario Simičius smūgiavo šiek tiek šalia vartų. Po kiek laiko įvartį įmušęs P.Mexes vos nepadovanojo varžovams įvarčio, kuomet paslydo, tačiau „Milan“ puolėjas Ricardo Oliveira nesugebėjo pasinaudoti šansu.

„Roma“ savo ruožtu grasino varžovų vartams tolimais smūgiais. Svečių vartininkui Dida teko gelbėti savo komandą nuo pavojingų Christiano Panucci bei Francesco Totti smūgių.

Kiek vėliau beveik pasižymėjo du brazilai iš skirtingų komandų. „Roma“ komandos nario Amantino Mancini smūgis praskriejo virš vartų skersinio, tuo tarpu kitoje aikštės pusėje R.Oliveira smūgis skriejo šalia tolimojo skersinio. Kiek vėliau dar vieno brazilo Ronaldo smūgį virš vartų nukreipė „Roma“ vartininkas Alexanderis Doni.

58 minutę „Roma“ nariams iki įvarčio truko labai nedaug. Dida išmušė kamuolį iš Christiano Wilhelmssono kojų, tačiau kamuolys nuriedėjo pas Francesco Totti. Italas smūgiavo į tuščius vartus, tačiau „Milan“ gynėjas Cafu laiku atsidūręs reikiamoje vietoje išmušė kamuolį.

Tuo pasinaudoję „Milan“ žaidėjai netrukus išlygino rezultatą. „Roma“ gynėjas Marco Cassetti pargriovė Ronaldo ir teisėjas paskyrė baudos smūgį į šeimininkų vartus. Jį atsistojęs smūgiuoti Andrea Pirlo perdavė kamuolį Albertui Gilardino, kuris smūgiu galva išlygino rezultatą.

Likus dešimčiai minučių iki rungtynių pabaigos, milaniečiams nedaug trūko iki pergalingo įvarčio. Kaka atsidūrė kontraatakos smaigalyje ir perdavė kamuolį laisvam komandos draugui A.Gilardino, tačiau italas, būdamas vienas prieš vartininką, mušė šalia vartų.

Kitose šeštadienio rungtynėse „Siena“ nervingose rungtynėse iškovojo itin svarbią pergalę rezultatu 1-0 prieš šeimininkus „Reggina“.

21 minutę „Siena“ turėjo auksinę progą išsiveržti į priekį. Varžovų aikštelėje besiveržiantį ekipos puolėją Daniele Corvia grubiai pargriovė varžovas Alessandro Lucarelli. Teisėjas parodė pastarąjam raudoną kortelę ir skyrė 11 metrų baudinį į šeimininkų vartus. Tačiau Francesco Cozza smūgį sugavo „Reggina“ vartininkas Andrea Campagnolo.

Visgi baigiantis pirmajam kėliniui svečiai sugebėjo išsiveržti į priekį. Daniele Galloppa pakėlė kampinį, o prie varžovų vartų stovėjęs Valerio Bertotto galva pelnė įvartį.

73 minutę jėgos aikštėje išsilygino, kadangi raudoną kortelę už smūgį varžovui į veidą gavo „Siena“ žaidėjas D.Corvia, tačiau „Reggina“ nesugebėjo tuo pasinaudoti ir rezultatas išliko 0-1.

Šeštadienio rungtynių rezultatai:

„%c00028“ 1 – 1 „%c00062“
4` [1 – 0] Philippe Mexes
62` [1 – 1] Alberto Gilardino

„%c00081“ 0 – 1 „%c00080“
45` [0 – 1] Valerio Bertotto

20` iš aikštės išvarytas Alessandro Lucarelli („Reggina“)
74` iš aikštės išvarytas Daniele Corvia („Siena“)