"Roma" susitvarkė su SPAL, "Milan" pralaimėjo dešimtyje likusiems autsaideriams (VIDEO)

„Seria A“ pirmenybėse buvo užfiksuota lengva „Roma“ pergale bei staigmena iš „AC Milan“ ekipos.

„Roma“ svečiuose 3:0 susitvarkė su SPAL fubolininkas.

Trečiąją vietą čempionate užimančiai ekipai įvarčius pelnė Radja Nainggolanas ir Patrikas Schickas, o vieną įvartį į savo vartus įsimušė ir pati SPAL.

Tuo metu netikėtas rezultatas buvo užfiksuotas tarp „Milan“ ir „Benevento“ ekipų. Pergalę 1:0 iškovojo pastaroji.

Vienintelį įvartį vos penktąją pergalę sezone pasiekusiai „Benevento“ pelnė Pietro Iemmello, kuris įmušė 29-ąją minutę.

Negana to, nuo 80-osios minutės „Benevento“ žaidė mažumoje, kadangi Cheickas Diabate už antrąją geltoną kortelę buvo išvarytas iš aikštės.

Kiek netikėtą pergalę iškovojo ir „Sassuolo“, kuri 1:0 įveikė „Fiorentina“.

SPAL 0:3 „Roma“
33‘ [0-1] F. Vicari
52‘ [0-2] R. Nainggolan
59‘ [0-3] P. Schick

„Sassuolo“ 1:0 „Fiorentina
41‘ [1-0] M. Politano