"Roma" svečiuose nugalėjo "Milan", "Juventus" neišlaikė solidaus pranašumo prieš "Atalanta" (VIDEO)

Priešpaskutiniame septintojo "Serie A" turo mače savo pajėgumą pademonstravo "Roma" ekipa, kuriai svečiuose pavyko įveikti gerokai per vasarą sustiprėjusį "Milan".

Dvikova nuo pat pradžių klostėsi apylygiai, o geriausiai aikštėje laikėsi abiejų komandų gynybos grandys. Visgi, veiksmas gerokai suaktyvėjo sužaidus maždaug valandą.

Tuomet puikios progos neišnaudojo "rossoneri" snaiperis Andre Silva, o vos po kelių minučių vos nepasižymėjo vienas prieš vartininką atsidūręs Alessandro Florenzi.

Galiausiai rungtynių baigtį nulėmė "gialorossi" snaiperis Edinas Džeko, 72-ąją minutę pasižymėjęs smūgiu iš baudos aikštelės prieigų. Dar po kelių akimirkų bosnis atliko perdavimą Radja Nainggolanui. Pastarojo bandymą atmušė vartininkas Gianluigi Donnarumma, bet tada "Roma" pergalę įtvirtino prie kamuolio suskubęs Florenzi.

Po to iš aikštės dar buvo pašalintas Hakanas Calhanoglu ir sostinės komanda į savo sąskaitą penktąją pergalę. Sužaidę vienu maču mažiau Eusebio Di Francesco auklėtiniai pakilo į penktąją turnyrinės lentelės vietą, kuomet "Milan" žengia septintas.

Vėlai vakare paskutinysis susitikimas vyko tarp Bergamo "Atalanta" bei čempiono titulą ginančio Turino "Juventus".

"Bianconeri" savo žaidimu nieko nenustebino bei pradėjo rungtynes aktyviau, o 21-ąją minutę pasižymėjo Federico Bernardeschi. Rezultatas neilgai trukus jau tapo 2-0 po to, kai šis naujokas atliko rezultatyvų perdavimą Gonzalo Higuainui, tad "bianconeri" pergalė beveik nekėlė abejonių.

Vis dėlto, namie žaidę varžovai sugebėjo atsigauti, kuomet 31-ąją minutę jų atsilikimą sušvelnino Mattia Caldara. Rezultatas galėjo tapti netgi lygus, bet Jasmino Kurtičiaus smūgis tikslo nepasiekė.

Antrajame kėlinyje žaidimas klostėsi apylygiai. Visgi, psichologinį pranašumą tuomet jau turėjo "Atalanta" futbolininkai, kurių gretose pasižymėti pavyko puikiu Alejandro Gomezo perdavimu pasinaudojusiam Bryanui Cristantei. Rezultatas tuomet tapo lygus, tačiau tai dar nebuvo pabaiga.

"Juventus" galėjo vis dėlto išplėšti pergalę, kuomet dėl Andrea Petagnos pražangos 11 metrų baudinio stojo mušti Paulo Dybala, bet argentiniečio smūgį atlaikė vartininkas Etritas Berisha. Rungtynės baigėsi 2-2.

Tai reiškia, jog "bianconeri" prarado pirmuosius taškus ir vienvalde turnyrinės lentelės lydere leido tapti "Napoli" vienuolikei.

"Milan" 0 - 2 "Roma"
[0-1] 72' Edin Džeko
[0-2] 77' Alessandro Florenzi
80' Hakan Calhanoglu ("Milan") pašalintas iš aikštės

"Atalanta" 2 - 2 "Juventus"
[0-1] 21' Federico Bernardeschi
[0-2] 24' Gonzalo Higuain
[1-2] 31' Mattia Caldara
[2-2] 67' Bryan Cristante
84' Paulo Dybala ("Juventus") nerealizavo 11 metrų baudinio

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10628826" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>