"Roma" vejasi lyderį Italijos čempionate © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse sekmadienį sužaistos septynerios rungtynės.

Atsilikimą nuo triskart iš eilės tik lygiosiomis sužaidusio lyderio Milano "Inter" iki penkių taškų sumažino "Roma" klubas, namie minimaliu rezultatu 1-0 įveikęs "Catania".

Vienintelį įvartį šiame mače sužaidus 17 minučių po kampinio įmušė Mirko Vučiničius.

Trečią pergalę iš eilės visuose turnyruose iškovojo Turino "Juventus" ekipa, išvykoje po atkaklios kovos 2-1 palaužusi "Bologna".

Pirmasis įvartis krito jau 5 minutę - Diego prasiveržė ir smūgiavo į vartus, tačiau, nors jo bandymą bei po to sekusį Amauri pakartojimą vartininkas vargais negalais atrėmė, galiausiai brazilas pasiuntė kamuolį į vartus.

Po pertraukos "Bologna" žaidimas suaktyvėjo ir tai davė vaisių - 50 minutę po Andrea Raggi perdavimo iš krašto pusiausvyrą atstatė Antonio Busce.

Tiesa, neilgam - 66 minutę buksavusi "Juventus" puolimo mašina įmušė antrą įvartį, kai po puikaus Alessandro Del Piero perdavimo pasižymėjo Antonio Candreva.

Bolonijos ekipai ne tik nepavyko per likusį laiką išplėšti bent taško, tačiau ir baigti mačo visos sudėties - už grubią pražangą prieš Felipe Melo raudoną kortelę prieš save išvydo Raggi.

"Cagliari" 2 - 0 "Parma"
6' [1 - 0] Andrea Lazzari
39' [2 - 0] Alessandro Matri

"Siena" 0 - 0 "Napoli"

"Fiorentina" 2 - 1 "Livorno"
36' [0 - 1] Nelson Rivas
62' [1 - 1] Juan Vargas
78' [2 - 1] Alberto Gilardino

67' iš aikštės pašalintas Nelson Rivas ("Livorno")

"Palermo" 3 - 1 Romos "Lazio"
1' [1 - 0] Abel Hernandez
28' [2 - 0] Fabrizio Miccoli (iš 11 metrų baudinio)
75' [3 - 0] Antonio Nocerino
79' [3 - 1] Aleksandar Kolarov

"Bologna" 1 - 2 Turino "Juventus"
5' [0 - 1] Diego
50' [1 - 1] Antonio Busce
66' [1 - 2] Antonio Candreva

90' iš aikštės pašalintas Andrea Raggi ("Bologna")

Bergamo "Atalanta" 0 - 1 Veronos "Chievo"
44' [0 - 1] Sergio Pellisier

77' iš aikštės pašalintas Luca Rigoni ("Chievo")

"Roma" 1 - 0 "Catania"
18' [1 - 0] Mirko Vucinic

"Bari" 0 - 2 "Milan"
43' [0 - 1] Marco Borriello
69' [0 - 2] Alexandre Pato

89' Paulo Vitor Barreto de Souza ("Bari") nerealizavo 11 metrų baudinio