900-ąjį įvartį oficialiose rungtynėse įmušė žinomas brazilų puolėjas Romario (%p02737). Iškilus 38 metų žaidėjo, atstovaujančio Rio de Janeiro "Fluminese" komandai, gyvenimo įvykis nutiko sekmadienį rungtynėse prieš "Coritiba" komandą.

1994 metų Pasaulio čempiono įvartis leido jo klubui ištempti lygiąsias ir baigti rungtynes rezultatu 1:1. Po šių rungtyniu Romario buvo padovanoti jubiliejiniai "Fluminese" marškinėliai su skaičiumi 900 ant krūtinės.

"Aš dalinuosi šiuos 900 įvarčių su visais draugais, su kuriais žaidžiau futbolo karjeros metu", - sakė Romario, prisipažindamas, kad visuomet stengiasi įmušti kuo daugiau, o jo tikslas - maksimaliai priartėti prie magiškojo tūkstančio.

Kaip 2001 metų spalį sakė vienas iš geriausių brazilų futbolo puolėjų, įveikęs 800 įvarčių ribą, "tai labai nelengvas, tačiau įveikiamas uždavinys". Romario laikomas labai rezultatyviu futbolininku, jis ne kartą yra tapęs geriausiu Brazilijos čempionato puolėju. Tačiau jis dar turi ko siekti. Pavyzdžiui, jo tautietis, legendinis Pele, per 21 profesionalios karjeros metus yra įmušęs daugiau nei 1200 įvarčių.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos