Ronaldinho oficialiai baigė futbolininko karjerą

Legendinis puolėjas Ronaldinho daugiau profesionaliai futbolo nežais.

Nors nuo paskutinių garsenybės rungtynių "Fluminense" ekipoje prabėgo porą metų, tačiau tik dabar buvo oficialiai pranešta apie 37-erių brazilo išėjimą į pensiją.

"Jis pasitraukė iš futbolo, viskas yra baigta. Atsisveikinimo proga reikėtų Ronaldinho surengti kažką gražaus, tai galbūt įvyks po pasaulio čempionato rugpjūčio mėnesį", - kalbėjo žaidėjo agentas Roberto Assis.

Spalvingos karjeros brazilas susišlavė daugybę titulų - 2005 metais laimėjo "Auksinį kamuolį", tapo Čempionų lygos nugalėtoju, dukart iškovojo Ispanijos čempionato auksą, triumfavo "Serie A" pirmenybėse.

97 kartus savo šalies nacionalinei komandai atstovavęs puolėjas 2002 metais tapo planetos čempionu.

Senajame žemyne jis žaidė tik trijuose klubuose - Paryžiaus "Saint Germain", "Barcelona" ir "Milan". Likusius karjeros metus jis praleido rungtyniaudamas gimtinėje ir Meksikoje.