Ronaldinho: PSG ir "Barcelona" turi vienodus šansus žengti į ketvirtfinalį

Brazilijos futbolo legenda Ronaldinho su nekantrumu laukia UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio pradžios ir tvirtina, kad "Barcelona" - Paryžiaus "Saint-Germain" poroje favoritų nėra.

Jau rytoj startuoja pajėgiausio Europos turnyro aštuntfinalio etapas, o jau pirmąją dieną laukia intriguojanti katalonų ir prancūzų dvikova. Ronaldinho praeityje yra vilkėjęs abiejų komandų marškinėlius, todėl apie rungtynes atsiliepia itin atsargiai.

Paklaustas, ar "Barcelona" yra per stipri Unai Emery vadovaujamai komanda, Ronaldinho atsakė: "Ne, futbole tokių dalykų nėra. Bet kas gali atsitikti per rungtynes."

"Tai yra dvi puikios komandos, kurios savo gretose turi daug pasaulinio lygio žaidėjų, todėl bet kas gali čia nutikti. Čia nėra favoritų, nes futbole gali nutikti bet kas", - teigė brazilas, šiuo metu dirbantis "Barcelona" klubo ambasadoriumi.

Ir pabaigoje paklaustas, kokį žaidimo planą turėtų pasirinkti PSG žaidžiant prieš "Barcą", Ronaldinho patarimų žarstyti nebuvo nusiteikęs: "Aš nesu treneris, todėl pasakyti kažką iš šios pusės man yra sunku. Aš žinau kaip žaisti futbolą, tai viskas."

PSG ir "Barcelona" akistata Paryžiuje rytoj prasidės 21 valandą 45 minutės Lietuvos laiku.

Straipsnio įvertinimas: 3 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos