“Rostov” išvykoje sumindė “Shinnik" © Eurofootball.lt
Šeštadienį buvo sužaisti pirmieji du Rusijos Premier lygos 21-ojo turo mačai - Jaroslavlyje “Rostov” sutriuškino vietos “Shinnik”, o Tomsko “Tom” netikėtai pralaimėjo Permės “Amkar”.

Jaroslavlyje svečiavosi pastaruoju metu nepralaimintis “Rostov”. “Shinnik” norėdamas išlikti "Premier" lygoje, namų mačuose privalėjo siekti tik pergalių tačiau ir šį kartą jiems to nepavyko.

Praėjus penkiolikai mačo minučių “Rostov” jau buvo pelnęs du įvarčius, o 25-ąją minutę “Shinnik” turbūt prarado bet kokią viltį laimėti, nes už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas vietos komandos gynėjas.

Po pašalinimo “Shinnik” sugebėjo įmušti įvartį ir sušvelninti rezultatą bet antrajame kėlinyje praleido dar keturis įvarčius ir pralaimėjo triuškinančiu rezultatu 1-6. Beje, “Shinnik” pasižymėjo ne tik pralaimėjimu bet ir muštynėmis su gerbėjais.

Antrajame mače susitiko vidutiniokas Tomsko “Tom” bei kovojantis dėl išlikimo Permės “Amkar”. “Amkar”, kuris rudenį dar nepralaimėjo, iš karto apgulė “Tom” vartus. Ir jau po dvidešimties minučių jau buvo pelnę du įvarčius.

Praleisti įvarčiai turėjo suaktyvinti “Tom” tačiau šeimininkai nerodė didelio noro eiti į priekį ir lyginti rezultato.

Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė. “Amkar” atakavo, o “Tom” tik gynėsi ir nieko nepadarydavo atakoje. “Amkar” pelnė dar du įvarčius, vieną į “Tom” vartus, o kitą į savo. Rezultatu 1-3 nugalėjo svečiai iš Permės. Po šio mačo Rusijos interneto žiniasklaidoje pasirodė pranešimai, jog iš “Tom” vyr. trenerio pareigų atsistatydina V. Petrakovas.

21 turo šeštadienio rungtynių statistika

“%c00076” 1 – 6 “%c00115”
9’ [0 - 1] Isso Kanienda
12’ [0 - 2] Omar Perez
32’ [1 - 2] Jurij Mamajev
60’ [1 - 3] Michail Osinov
66’ [1 - 4] Isso Kanienda
85’ [1 - 5] Dmitriy Buznikin
90’ [1 - 6] Aleksandr Dancev

25’ už antrą geltoną kortelę iš aikštės pašalintas S. Omelyanchuk (“Shinnik”).

“%c00221” 1 – 3 “%c00120”
11’ [0 - 1] Andrey Kobenko
17’ [0 - 2] Ildar Achmetzianov
72’ [0 - 3] Jevgeniy Savin
87’ [1 - 3] Zacharij Sirakov (į savo vartus)

A. Skerla (“Tom”) žaidė visas rungtynes.