R.Poškus: „Drausmingai žaidžia ir ginasi visa komanda“

Jonavos „Lietava“ pratęsė puikią „sausų“ rungtynių seriją. Nors dvejas „SMScredit.lt A lygos“ rungtynes paeiliui laimėjusi ekipa pergalės Klaipėdoje nepasiekė, tačiau išsaugojo savo vartus ir pirmą kartą šiame sezone atėmė taškus iš dėl medalių kovojančio „Atlanto“ – 0:0.

Po rungtynių aukštaičių vyr. treneris Robertas Poškus negailėjo gerų žodžių pagirtinai kovojusiems savo futbolininkams.

„Buvo sunkios rungtynės. Nusiteikėme, kad „Atlantas“ nuo pat pradžių duos kovą, lips ant mūsų. Tą ir darė. Vaikinai atstovėjo pirmą kėlinį, o „Atlantas“ turėjo geras taurės rungtynes su „Žalgiriu“, išeikvojo daug jėgų, todėl laikas buvo mūsų naudai. Antrajame kėlinyje žinojome, kad jie pasės. Mūsų vaikinai labai gerai sužaidė. Iškovojome daug aukštų kamuolių, kur išsiskyrė Arnas Paškevičius, susirinkome „antrus“ kamuolius. Atakoje mums nedaug gavosi, bet išlaikėme rezultatą, kurio norėjome. Gale turėjome puikią progą, bet neišnaudojome“, – kalbėjo treneris.

Jis išskyrė gerai gynyboje su varžovais susitvarkiusius Luką Miščiuką ir Eisviną Utyrą, kurie pirmojo kėlinio viduryje, klaipėdiečiams Donatui Kazlauskui ir Abdoului Syllai susikeitus flangais, atliko tokį patį taktinį perstatymą. Toks gynėjų susikeitimas nėra būdingas futbole. R.Poškus taip pat pažymėjo ir vartininko žaidimą bei visos komandos darbą ginantis.

„Vartininkų pozicija mane labai tenkina. Tris rungtynes nepraleido Giedrius Kvedaras, „ant nulio“ išstovėjo ir Dmytras Babenka. Todėl kiekvienose rungtynėse į vartus statyti galiu kokį tik noriu. Iš tikro, Giedrius šiandien būtų stovėjęs, bet per treniruotę gavo mikro traumą, todėl nerizikavome.

Džiugina ne vien tik gynybos grandis. Drausmingai žaidžia ir ginasi visa komanda tiek viduryje, tiek krašte, taip pat atraminiai saugai, padeda ir atakuojantys krašto saugai. Jie turi jėgų jungtis į priekį ir padeda komandai ginantis“, – kalbėjo R.Poškus.