R.Poškus: "Lietavos“ fanų girdėjosi daugiau"

Jonavos „Lietavai“ nedaug trūko iki dar vieno nedidelio stebuklo „SMScredit.lt A lygos“ čempionate. Praėjusio turo rungtynėse išplėšusi tašką jau per arbitro pridėtą laiką, Aukštaitijos komanda turėjo puikią galimybę parsivežti tašką ir iš Kauno, tačiau paskutinėmis rungtynių minutėmis neišnaudojo geros progos išlyginti rezultatą ir buvo priversta pripažinti „Stumbro“ pranašumą – 1:2 (1:1).

„Buvo geros rungtynės. „Stumbras“ gerai žaidė. Bet mes darėme grubias klaidas. Pirmajame kėlinyje mūsų krašto gynėjas nespėjo grįžti, dėl to gavome įvartį. Atsitiesėme, išlyginome, bet prasileidome antrą įvartį. Turėjome nemažai progų, jų neišnaudojome, todėl pralaimėjome.

Vaikinai kovėsi, nėra vyrams jokių pretenzijų. Žaidėme gerai. Antrojo įvarčio metu M.Dūda žaidė iki galo, bet įvartis buvo puikus. Lygiosios gal būtų teisingas rezultatas, bet čia yra futbolas. Dirbsime ir stengsimės toliau žaisti“, – po rungtynių kalbėjo vyr. treneris Robertas Poškus.

Pasak specialisto, nors komanda ir žaidė gerai, tačiau teko atlikti taktinius perstatymus varžovams vėl išsiveržus į priekį, siekiant išlyginti rezultatą. Taip pat treneris liko patenkintas žaidėjų fizine bukle, kuri, jo nuomone, tik gerėja ir šiuo metu nekelia jokių rūpesčių.

„Noriu padėkoti mūsų gerbėjams. „Lietavos“ fanų girdėjosi daugiau. Ačiū jiems, kad palaiko, atvažiuoja į visas išvykas. Labai malonu. Stengsimės jiems padovanoti daugiau pergalių ne tik išvykose, bet ir namie“, – duoklę komandos sirgaliams atidavė R.Poškus.