R.Poškus: „Pirmasis kėlinys mums buvo labai blogas“

Jonavos „Lietava“ sezoną užbaigs šeštoje „SMScredit.lt A lygos“ čempionato vietoje. Aukštaitijos komandai, norint pakilti laipteliu aukščiau, mače prieš vicečempionus „Trakus“ buvo reikalinga pergalė, tačiau jos iškovoti svečiuose komandai nepavyko, nusileista 1:3 (0:1).

Robertas Poškus, „Lietavos“ vyr. treneris, po mačo pripažino, kad pirma rungtynių pusė jo vadovaujamiems auklėtiniams visiškai nepavyko.

„Pirmasis kėlinys mums buvo labai blogas. Du atraminiai saugai visai iškrito. Daug žmonių gynyboje, bet stovėjome, pasyviai gynėmės, nedengėme žmonių taip, kaip buvo sakyta, nežaidėme arti. „Trakai“ labiau užsivedę išėjo ir turėjo iniciatyvą, ir geriau žaidė. Antrajame kėlinyje perkeitėme vietas, pakeitėme T.Salamanavičių, po ilgos pertraukos išėjo L.Stonkus, kuris dar nėra pilnai pasirengęs, bet padarėme 2:1 ir liko 15 minučių. Galėjome ir išlyginti rezultatą, „Trakai“ atsipalaidavo, pradėjo ne taip agresyviai žaisti. Tai mums buvo į naudą, bet gavome apmaudų trečiąjį įvartį“, – sakė treneris.

Pasak jo, pakeitimai per pertrauką buvo būtini, nes iki tol komanda neužsikabindavo už kamuolio. Tuo tarpu išėmus atraminius saugus ir pakeitus komandos formaciją į 4-4-2, komandos žaidimas pagerėjo. Neblogai į žaidimą įsijungė ir Edgaras Makarovas, kuris dar ryte žaidė rungtynes sporto mokykloje, po kurių sėdo į autobusą ir su „Lietava“ atvyko į Vilnių.

„Paskutines rungtynes žaisime namuose. Nebeliko dėl ko kovoti, bet reikia sužaisti garbingai prie savų žiūrovų ir čempionatą užbaigti tvarkingai“, – atsipalaidavimo paskutiniame sezono mače nežadėjo R.Poškus.