2006 m etų Pasaulio čempionatą turi laimėti Vokietija. Bent jau tuo neabejoja patys vokiečiai. Komanda nugalėjo kartų kaitos krizę ir jai vadovauja sėkmingas treneris - Rudi Voller, kuris gana netikėtai atvedė komandą iki sidabro medalių Pasaulio čempionate 2002 metais.

Sėkmės atveju gimtosiose aikštėse 2006 metais Vollerį Vokietijoje nešios ant rankų. Nesėkmės - jis turi atsarginį išėjimą. Leverkuzeno "%c00008" vykdomasis direktorius Reiner Calmund įvardino Vollerį savo įpėdiniu po to, kai 2006 metais dabartinis "Bayer" vadovas išeis į pensiją.

Žinomas storulis, viena iš įtakingiausių Vokietijos futbolo figūrų, Calmundas, rodėsi, amžinai valdys "Bayer" klubą. Geros virtuvės mėgėjas, praėjusio dešimtmečio pabaigoje, ne be žinomo aspirino gamintojų finansinės pagalbos, iš "Bayer" padarė aukšto europinio lygio klubą, pasiekusį net Čemionų lygos finalą. Bet penktadienį Calmundas pareiškė, kad po poros metų išeis į poilsį. "Savo vietą aš pasiūlysiu būtent Volleriui", - pažymėjo Calmundas.

Praeityje žinomas Vokietijos rinktinės puolėjas savo karjerą baigė 1996 metais. Iš karto po to Calmundas pasiūlė Volleriui dirbti klubo sporto direktoriumi. Volleris ir po šiai dienai dirbtų Leverkusene, jei po Vokietijai nevykusio 2000 metų Europos čempionato nebūtų įvykęs skandalas, susijęs su Christofo Daumo, jau paskirto rinktinės treneriu, polinkiu į kokaino vartojimą. Daumas skubos tvarka buvo pakestas Volleriu, ir šis pasiekė stebuklą. Komanda, kuria mažai kas tikėjo, kuri išgyveno rimtą krizę dėl kartų kaitos, tapo Pasaulio vicečempionais, nusileisdami tik brazilams su nepakartojamu Ronaldo (%p00205), du kartus finale nuginklavusiu Oliverį Kahną (%p00002).

Po tokios sėkmės Volleriui išprognozavo sėkmę 2006 metų pirmenybėse ir didžiojo Franzo Beckenbauerio šlovę, kuris Vokietijos sudėtyje yra tapęs Pasaulio čempionu kaip žaidėjas ir kaip treneris. Volleris, kaip žinoma, yra tapęs Pasaulio čempionu 1990 metais, kai rinktinei vadovavo būtent Beckenbaueris.

Calmundas tikisi, kad Volleris pratęs veiklą, pradėtą daugiau nei prieš dešimt metų. "Jis - idealus kandidatas. Jis puikiai išmano futbolą ir yra labai populiarus", - pažymėjo "Bayer" bosas.

Rudi Vollerio kontraktas su Vokietijos futbolo sąjunga baigiasi būtent po 2006 metų Pasaulio čempionato, tad jei jis norės sugrįžti į "Bayer" vadovauti, problemų jis tikriausiai neturės.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos