Rugpjūčio 17 d. transferai ir gandai: R.Falcao persikels į "Liverpool"?

Vasaros futbolininkų perėjimų langas jau artėja prie pabaigos, o populiariausias futbolo naujienų tinklapis "Eurofootball.lt" tęsia rubriką ir kasdien pateikia Jums įdomiausius gandus apie galimus bei naujienas apie jau įvykusius transferus.


Visą vasarą su Madrido "Real" klubu siejamas puolėjas Radamelis Falcao gali persikelti į "Liverpool". Anglijos spauda skelbia, kad "raudonieji" vienam sezonui pasiskolins kolumbietį ir po sezono turės galimybę išpirkti žaidėjo kontraktą maždaug už 36 milijonus eurų.

***

Madrido "Atletico" taikosi į Anglijos vicečempioną Danielį Aggerį. Danas yra pasirengęs palikti "Liverpool" klubą, kuriame jis jau nuo praėjusio sezono yra atsarginis žaidėjas.

***

Sankt Peterburgo "Zenit" apetitas įsigyti garsių Europos klubų žaidėjus nemažėja. Italai skelbia, kad Andre Villaso-Boaso treniruojama komanda varžosi dėl Fredy Guarino įsigijimo.

***

Milano "Inter" taikinyje esantis brazilas Roberto Firmino sutiktų palikti Vokietiją, tačiau "Hoffenheim" už jį nori gauti 25 milijonus eurų.

***

Lisabonos "Benfica" ir Londono "Queens Park Rangers" pradėjo vesti derybas dėl vartininko Julio Cesaro persikėlimo į Portugalijos sostinės ekipą, informuoja "Mail on Sunday".

***

Laisvasis agentas Samuelis Eto'o Anglijos "Premier" lygos palikti nenori. Pasak pranešimų, kamerūnietis yra linkęs persikelti į Londono "Arsenal", nors juo taip pat domisi "Liverpool".

***

Sami Khedira agentas išvyko į Londoną užbaigti spekuliacijas apie vokiečio ateitį. Beveik neabejojama, kad saugas paliks "Real" ir persikels į "Arsenal" arba "Chelsea".

***

Lisabonos "Sporting" nori susitarti su "Manchester United" klubu dėl krašto puolėjo Nani nuomos.

***

"Man Utd" nėra suinteresuotas parduoti puolėją Danny Welbecką. Pastaruoju metu sklido kalbos, jog anglas prisijungs prie "Hull City" komandos.

***

Louisas van Gaalas po nesėkmingai susiklosčiusių pirmųjų "Premier" lygos rungtynių nusprendė, kad komanda netrukus tars sudie Nani, Andersonui ir Wilfriedui Zaha.

***

Tuo tarp "Man Utd" vadovybė netrukus siūlys naują kontraktą kritikuojamam saugui Tomui Cleverley.

***

Londono "Tottenham" rengiasi pateikti naują ir dar pelningesnį pasiūlymą "Southampton" klubui už saugą Morganą Schneiderliną.

***

"Arsenal" ir "Chelsea" yra pagrindiniai kandidatai įsigyti Samį Khedirą, tačiau juos dar gali nukonkuruoti Miuncheno "Bayern". Informuojama, kad Pepas Guardiola traumą patyrusį Javi Martinezą nori pakeisti vokiečiu.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos