Rugpjūčio 6 d. transferai ir gandai: J. Boatengo karjera gali pakrypti į Mančesterį

Liepos 1 d. oficialiai atsidarė žaidėjų perėjimų langas - garsiausi Europos klubai pradeda formuoti savo sudėtis 2018-19 metų sezonui.

"EuroFootball.lt" tęsia savo tradicinę rubriką ir iki transferų lango pabaigos pateikia įdomiausias dienos naujienas apie galimus žaidėjų perėjimus ar jau įvykusius sandorius.


Seadas Kolašanicas ir Nacho Monrealis turi problemų ir nespės atsigauti iki sezono pradžios, todėl Londono "Arsenal" rimtai galvoja apie naujo kairiojo krašto gynėjo įsigijimą. Pasak "Daily Mail", "kanonieriai" žada susisiekti su "Milan" dėl Ricardo Rodriguezo, tačiau jo kaina yra per 30 mln. eurų.

***

Nepaisant to, kad Liverpulio "Everton" pateikė adekvatų pasiūlymą už "Barcelona" gynėją Yerry Mina, "Lyon" vis dar yra laikomas favoritu įsigyti jį, nes pats žaidėjas nenori išvykti į Angliją. ("L'Equipe")

Visgi, kaip praneša katalonų šaltinis "Sport", "Everton" ir "Barca" jau pasiekė susitarimą dėl kolumbiečio pardavimo.

***

Visą vasarą žaidėjų perėjimų lange tylintis Londono "Tottenham" svarsto galimybę pateikti pasiūlymą už Vigo "Celta" saugą Stanislavą Lobotka. ("Daily Mirror")

***

"Valencia" treneris patvirtino, kad Rodrigo Moreno komandos nepaliks iki pat tol, kol kažkas nepasibels į klubo duris su 120 mln. eurų pasiūlymu.

***

Mateo Kovačičius sugrįžo į treniruotes Madride, tačiau jis čia neturėtų ilgai užsibūti - kroatas prašo leidimo išvykti ir karjerą norėtų tęsti jau buvusioje Milano "Inter" komandoje. ("Cope")

***

Adamas Traore palieka "Milddlesbrough" ir prisijungia prie "Wolves". Ispanas netrukus atliks medicininį patikrinimą ir taps rekordiniu "vilkų" pirkiniu - kainuos apie 20 mln. svarų sterlingų. ("Sky Sports")

***

Willianas patvirtino, kad nesiruošia šią vasarą palikti Londono "Chelsea", nors ir visą laiką buvo siejamas su išvykimu į "Barcą" ar "Man Utd".

***

Edenas Hazardas šiandien taip pat sugrįš į "Chelsea" stovyklą ir jos nepaliks bent iki kito sezono pabaigos. Madrido "Real" taip ir nepateikė jokio oficialaus pasiūlymo, o patys "mėlynieji" ir nesiruošė leistis į kalbas.

***

Po vakarykščių draugiškų rungtynių tarp "Man Utd" ir "Bayern" įvyko pokalbis tarp klubų atstovų dėl galimo Jerome'o Boatengo atvykimo į Mančesterį. ("Sport Bild")

***

Niekaip naujo centro gynėjo nerandantis Liverpulio "Everton" kalbėsis su "Man Utd" dėl Chriso Smallingo ir Victoro Lindelofo galimybių atvykti į komandą. ("TEAMtalk")

***

"West Ham" žada iš po Lisabonos "Sporting" panosės nugvelbti Lucasą Perezą, kuris Londono "Arsenal" klubo bus išnuomotas šį sezoną. ("Daily Mirror")

***

Sergėjus Milinkovičius-Savičius oficialiai Romos "Lazio" ekipos svetainei teigė, kad jis gerbs kontraktą su dabartiniu klubu ir yra pasiruošęs sezoną pradėti būtent Italijos sostinėje.

***

Salomonas Rondonas jau atvyksta į "Newcastle" - "šarkos" susitarė į "West Brom" sezonui apsikeisti puolėjais: Dwightas Gayle kitą sezoną rungtyniaus "Champiosnhip" ir "Newcastle" dar sumokės 2 mln. svarų sterlingų. ("Sky Sports")

***

Milano "Inter" įsijungė į lenktynes dėl laisvuoju agentu esančio Bernardo. Brazilo paslaugomis taip pat domisi "Milan" ir Londono "Chelsea". ("Gazzetta dello Sport")

***

Jasperas Cillesenas šią vasarą greičiausiai paliks "Barcelona" - tą patvirtino tiek pats žaidėjas, tiek Ernesto Valverde. Manoma, kad į olando vietą katalonai pirks Simoną Mignolet.

***

OFICIALU: Riyadą Mahrezą "Leicester" gretose keičia "Monaco" klube rungtyniavęs 26-erių metų krašto puolėjas Rachidas Ghezzalas.