Rungtynes ir vėl mažumoje baigusi PSG ekipa iškovojo pirmąją pergalę šį sezoną © JumpStory nuotr.

Dviem pralaimėjimais „Ligue 1“ sezoną pradėjusi Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipa pagaliau į savo sąskaitą įsirašė pirmuosius tris taškus.

Thomaso Tuchelio auklėtiniai trečiadienį minimaliu rezultatu 1:0 susitvarkė su „Metz“ ekipa.

Mačo eiga turėjo ir vėl kelti nemažai nerimo PSG fanams. Prancūzijos čempionai 65-ąją minutę liko rungtyniauti mažumoje, kai antrą geltoną kortelę prieš save išvydo Abdou Diallo.

Maža to, 89-ąją minutę aikštę dėl traumos turėjo palikti Juanas Bernatas, o T. Tuchelis jau buvo išnaudojęs visus keitimus, todėl jo komanda rungtynes užbaigė vos su devyniais žaidėjais.

Vis tik tai nesutrukdė Prancūzijoms čempionams išplėšti pergalę pačioje susitikimo pabaigoje. Jau per teisėjo pridėtą laiką Julianas Draxleris pirmasis suskubo prie nuo varžovų vartininko atšokusio kamuolio ir galva nukreipė jį į vartų tinklą.

Po šios pergalės PSG turnyrinėje lentelėje šoktelėjo į 15-ąją vietą.