Rungtynes tarp "Chelsea" ir "Fulham" stebėjo ir futbolininkai iš Čiukotkos © Eurofootball.lt
Vaikai iš penkių Čiukotkos rajonų, kurių amžius svyruoja nuo 8 iki 16 metų, žaidžiančių mini-futbolą apskrities sporto mokyklose, grįžo iš Anglijos, kur jie praleido penkias dienas.

Jaunieji čiukčiai stebėjo miuziklą "Mamma Mia!", pastatytą remiantis grupės ABBA kūryba, susipažino su Anglijos sostinės lankytinomis vietomis, apsilankė Britanijos nacionaliniame muziejuje ir Madam Tiuso vaškinių figūrų muziejuje, nuvyko į Oksfordą bei Vindzorą.

Bet pagrindinis čiukčių vaikų kelionės į Angliją tikslas buvo apsilankyti Premier lygos rungtynėse tarp "%c00042" ir "%c00044". Dviejų Londono futbolo komandų susitikimas paliko neišdildomą įspūdį jauniesiems Čiukotkos futbolininkams. "Berniukai iš tiesų pasinėrė į tikrojo futbolo atmosferą, pamatė, ko reiktų siekti, - pasakojo pagrindinis Čiukotkos jaunimo ir sporto reikalų specialistas Nikolajus Bačiurinas. - Patiko ir tai, kaip draugiškai stadionas dainavo "Kalinką-Malinką" prieš rungtynes, ir tai, kad "%c00042" laimėjo rezultatu 2:1.

Atminčiai apie šias rungtynes vaikams liko šalikai ir Čiukotkos gubernatoriui Romanui Abramovičiui priklausančio "%c00042" klubo plakatai, o taipogi stiprus noras tapti profesionaliais futbolininkais.
    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...