Anglijos „Premier“ lygoje žiūrovai išvydo aukšto rezultatyvumo rungtynes tarp Londono „Fulham“ ir „Wolves“ klubų. Rungtynes rezultatu 3:2 laimėjo aikštės šeimininkai.

Pirmajame kėlinyje „Fulham“ ekipą vos 7-ąją minutę į priekį išvedė Alexas Iwobi. Vis tik 22-ąją minutę rezultatą išlygino brazilas Matheusas Cunha.

Antrojo kėlinio 59-ąją minutę ir vėl šeimininkai išsiveržė į priekį, o 11 metrų baudinį realizavo Willianas. 75-ąją minutę tiksliu smūgiu nuo 11 metrų atžymos atsakė varžovų žaidėjas iš Pietų Korėjos Hwang Hee-Chanas ir išlygino rezultatą. Rungtynėms einant į pabaigą, 4-ąją pridėto laiko minutę į „Wolves“ vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys. Savaime suprantama, kad jį ir vėl stojo mušti Willianas. Brazilas neklydo ir išplėšė savo komandai pergalę.