Anglij os "Premier" lygos aštuntojo turo centrinė dvikova aiški. "%c00042" ir "%c00045" mačas jau dabar intriguoja futbolo fanus visoje Anglijoje vienu klausimu - ar „Liverpool“ sugebės palaužti turtingąją "Chelsea" kariauną?

Klubai

"Chelsea"

Sunku pasakyti, ar R.Abramovičius "Premier" lygos sezono pradžią (14 taškų per 6 rungtynės) laiko gera. Multimilijonieriaus investicijos į šį, prieš kelis metus gana vidutinį klubą, pranoko visus lūkesčius. Iš senosios komandos pratiškai liko tik nuotrupos, kurios nebesudaro dabartinės komandos pagrindo.

Naujasis treneris Jose Mourinho pakeitė "Chelsea" filosofiją. Vienas praleistas įvartis per šešias rungtynes įrodo, kad portugalas viską "klijuoja" nuo gynybos. Visgi pastarieji keli "Premier" lygos mačai neturėtų džiuginti pergalių laukiančių "mėlynųjų" sirgalių.

Nulinės lygiosios išvykoje su "%c00049" ir namie su "%c00052" rodo, kad puolimo mechanizmas nedirba taip, kaip turėtų dirbti milijonines investicijas gavusioje komandoje. Po šių dviejų rungtynių sekė dar vienas ne pats geriausias mačas. "Chelsea" įveikė "%c00053" 1-0, bet pergalę atnešė vėlyvas naujoko Didier Drogbos įvartis 82-ąją minutę.

Kur kas sėkmingiau klubas žaidžia UEFA čempionų lygoje. Ten komandai sekasi mušti įvarčius - per dvejas rungtynes įmušti šeši įvarčiai. Pastarajame ture Londono klubas namie gana nesunkiai 3-1 nugalėjo titulą ginantį, bet savo tikrąją jėgą praradusį "Porto". Ši pergalė turėtų bent kiek pakelti žaidėjų pasitikėjimą savomis jėgomis. Jei tas pavyktų, "Chelsea" taptų sunkiai sustabdoma, viską nuo kelio šluojančia mašina.

"Liverpool"

"Liverpool" šį sezoną tikrai neblizga. Vienas tituluočiausių visų laikų Anglijos klubų šiame sezone nesugebėjo iškovoti dviejų pergalių iš eilės. Atrodė, kad trys įvarčiai į "%c00202" vartus praėjusį savaitgalį gali lemti naujo ir galingo "Liverpool" žaidimo pradžią. Tokias mintis pakurstė ir puikus naujojo klubo pirkinio Xabi Alonso žaidimas. Jaunasis saugas puikiai tvarkėsi su funkcijomis, kurios atsirado traumą gavus Stevenui Gerrardui. Jis netik griovė varžovų atakas, bet tiksliais ir aštriais perdavimais aštrino komandos puolimą. Deja, Čempionų lygos mačas su "Olimpiacos" nuleido fanus iš padebesių. Pralaimėjimas 1-0 stipriai numušė ir taip nedidelį žaidėjų pasitikėjimą savo jėgomis.

Bene opiausia šio sezono problema R.Benitezo auklėtiniams yra rungtynės išvykose. Juose "Liverpool" žaidžia žymiai vangiau ir dažniausiai pralaimi. Ar pavyks "raudoniesiems" atsikratyti svetimos aikštės komplekso sužinosime rytoj, po rungtynių Londone.

Klubų sudėčių naujienos

"Chelsea"

J.Mourinho turi beveik visai sveiką komandos sudėtį. Vienintelė išimtis - Arjenas Robbenas. Jis gydosi traumą ir kol kas neaišku, kada galės grįžti į aikštę. Tiesa neaišku, ar rytoj galės žaisti Waynas Bridge'as, mat jis yra gavęs nedidelę traumą.

"Liverpool"

R.Benitezas turi kur kas didesnių bėdų. Ilgalaikes traumas gydosi saugai Antonio Nunezas, Vladimiras Šmiceras ir kapitonas Stevenas Gerradas. Pastarojo žaidėjo netektis yra didžiausias galvos skausmas treneriui iš Ispanijos.

Numatomos sudėtys:

"Chelsea" (4-4-2):
Cech; Ferreira, Carvalho, Terry, Gallas; Tiago, Makelele, Lampard, Duff; Kezman, Drogba.

"Liverpool" (4-4-1-1):
Dudek; Josemi, Carragher, Hyypia, Riise; Finnan, Alonso, Hamann, Kewell; Garcia; Cisse.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos