Rungtynių "Ekranas" - "Ventspils" apžvalga

Sekmad ienį, balandžio 1 dieną, Panevėžio "Aukštaitijos" stadione Panevėžio "Ekrano" futbolininkai žais trečiąsias Baltijos Futbolo Lygos rungtynes ir sieks atsirevanšuoti už gėdingą pralaimėjimą 3-0 Latvijos čempionams "Ventspils".

Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas
Baltijos Futbolo Lygos 3 turo rungtynės
Panevėžio "%c00033" - "%c00164"
(Rungtynių pradžia - 14:00)

Pirmosiose šių ekipų rungtynėse kovo 17-ą dieną itin prasta rungtynių pradžia "Ekrano" futbolininkams kainavo daug - jau trečią minutę į priekį išsiveržę Latvijos futbolininkai 23-ią minutę pirmavo net 3-0. Nors vėliau žaidimas išsilygino, "Ekranui" nepavyko atsigauti po patirto smūgio ir panevėžiečiams teko pripažinti triuškinantį pralaimėjimą 0-3.

Prieš sekmadienio dvikovą "Ekrano" vyriausiasis treneris Saulis Širmelis buvo nusiteikęs kovingai ir teigė, jog komanda sieks revanšo: "Komanda yra nusiteikusi revanšui. Kadangi pralaimėjome labai skaudžiai, esame nusiteikę rimtai pakovoti ir padovanoti pergalę sirgaliams."

Tačiau "Ekranui" šiose rungtynėse teks verstis be dviejų lyderių: atstovaudamas Lietuvos rinktinei traumą patyrė gynėjas Gediminas Paulauskas, taip pat traumuotas ir Povilas Lukšys. Pastarojo puolėjo trauma nėra labai rimta, tačiau "Ekranas" nėra linkęs rizikuoti vieno komandos lyderių sveikata sezono pradžioje. Gera žinia panevėžiečių stovykloje yra tai, kad jau pasveiko puolėjas Vitalijus Kavaliauskas.

Tuo tarpu "Ventspils" strategas Romanas Grigorčiukas nesureikšmino dvikovos su "Ekranu": "Į rungtynes Panevėžyje žiūrime kaip į dar vieną draugišką priešsezoninę dvikovą. Šioms rungtynėms specialiai nesiruošėme, nes turėjome savų uždavinių ruošdamiesi jau balandžio 7-ą dieną startuosiančioms Latvijos pirmenybėms".

"Ventspils" šiose rungtynėse galės verstis visais pagrindinės sudėties žaidėjais, išskyrus ukrainietį saugą Igorį Pokarininą, kuris yra patyręs sunkią traumą.

Tačiau R.Grigorčukas pareiškė, jog "Ekranas" yra labai stipri komanda nepaisant pirmųjų tarpusavio rungtynių: "Tiesiog mes tose rungtynėse išnaudojome savo progas, o jie - ne. Nors specialiai ir nesiruošėme šioms rungtynėms, sekmadienį tikimės nugalėti. Tačiau laukia sunkios rungtynės."

Per tarptautinių mačų pertrauką "Ventspils" žaidėjas Denisas Kačanovas buvo pakviestas į Latvijos nacionalinę rinktinę, o Jevgenijus Kosmacovas - į jaunimo komandą. Klubą taip pat papildė du rusai - 18 metų Aleksandras Misikovas ir 19 metų Levanas Džarkavas, bet jie prieš "Ekraną" dar greičiausiai nerungtyniaus.

Įdomus faktas yra tai, kad "Ventspils" yra vienintelis klubas, Baltijos Futbolo Lygoje dar nepraleidęs nei vieno įvarčio.

Numanomos komandų sudėtys:

"Ekranas": Stefanovič; Padaigis, L.Klimavičius, Gleveckas, Skroblas; Bička, Tomkevičius, Galkevičius, Savėnas, Pogreban; Kavaliauskas

"Ventspils": Vanins; Ndeki, Kačanovs, Sokolskis, Kosmačovs; Dubenskiy, Zangareev, Krjauklis, Zizilevs; Rimkus, Slesarčuks
Straipsnio įvertinimas: 0 0
Peticijos.lt

Kitos naujienos