Rūro regiono ekipų derbyje – skaudi M. Reuso trauma ir minimali „Borussia“ pergalė © Reuters nuotr.

Rūro regionų ekipų derbis „Revierderby“ po sezono pertraukos grįžo į Bundeslygą.

Principiniame derbyje Dortmundo „Borussia“ 1:0 palaužė Gelzenkircheno „Schalke“ futbolininkus.

Rungtynių metu BVB futbolininkai atrodė kiek pavargę po rungtynių vidury savaitės prieš „Manchester City“ ekipą. Tiesa, komandai keleta realių progų per rungtynes pavyko susikurti.

Pergalę nulėmė 78-ąją minutę Youssoufa Moukoko įvartis. 17-metis pelnė įvartį galva po tikslaus Mariuso Wolfo perdavimo.

Tiesa, nors „Borussia“ komandai pavyko laimėti principinį derbį ir po šios pergalės turnyrinėje lentelėje atitrūkti nuo „Bayern“ ekipos, visgi mačo metu įvyko ir vienas nemalonus incidentas. 32-ąją minutę buvo pakeistas Marco Reusas po skaudžios čiurnos traumos.

Žiūrint kokia rimtumo trauma, „Borussia“ lyderis gali praleisti ir artėjantį pasaulio čempionatą su Vokietija.

„Bayer“ 1:1 „Werder“

„Stuttgart“ 1:3 „Eintracht“