Šiand ien 21:45 Lietuvos laiku įvyks antrojo turo A grupės rungtynės tarp Portugalijos ir Rusijos rinktinių. Mačas vyks Lisabonoje, didžiausiame turnyro stadione Estadio Da Luz, kuris talpina apie 65 000 žiūrovų.

Abi ekipos pirmąjame ture, šeštadienį, pralaimėjo, todėl tik pergalė šios dienos rungtynėse atvertų galimybę kovoti dėl patekimo tarp aštuonių stipriausiųjų senojo žemyno rinktinių.

Turnyro šeimininkų treneris Luizas Felipe Scolari neturi pagrindo nerimauti dėl traumų šiame mače, kuris bus pirmas mačas tarp Rusijos ir Portugalijos Europos čempionatuose, nes visi jo auklėtiniai yra sveiki. Rusijos stratego Georgi Yartsevo futbolininkai taip pat be traumų.

Didžiausias klausimas, kuris kamuoja Scolari, kokius žaidėjus pasirinkti, kad komanda rungtyniautų optimaliausiai. Labiausiai tikėtina, kad saugų grandyje Deco pakeis blankiai pirmose rungtynėse pasirodžiusį Rui Costa, o įvartį pirmame mače įmušęs Cristiano Ronaldo pakeis Simao Sabrosa. Portugalų spauda teigia, kad yra didelė galimybė mums pamatyti Ricardo Carvalho, Petitą ir Nuno Valente vietoje nepačią geriausią sportinę formą demonstruojančius Fernando Couto, Maniche bei Rui Jorge.

Rusijos gretose yra numatomi du pasikeitimai po paskutiniųjų rungtynių prieš Ispanus. Dmitri Loskovas turėtų pakeisti iš komandos išvarytą Alexanderą Mostovoi, o Alexei Bugayevą turėtume matyti vietoje raudoną kortelę gavusio Romano Sharonovo.

Numanomos startinės sudėtys:

Rusija: Ovchinnikov; Sennikov, Bugayev, Smertin, Evseev; Kariaka, Loskov, Aldonin, Alenichev; Sychev; Bulykin.

Portugalija: Ricardo; Paulo Ferreira, Rui Jorge, Fernando Couto, Jorge Andrade; Maniche, Costinha, Luis Figo, Cristiano Ronaldo, Deco; Pauleta.

Spėkite rungtynių rezultatus totalizatoriuje!
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos