Rusijoje pergalingai žengia "Zenit" ir "CSKA" © Eurofootball.lt
Rusijos "Premier" lygoje sužaisti ketveri 22-ojo turo susitikimai. Lyderio poziciją išsaugojo Sankt Peterburgo "Zenit" klubas, šeštadienį centrinėse rungtynėse išvykoje nugalėjęs trečioje vietoje esančius Samaros "Krylja Sovetov" futbolininkus.

Pralaimėjusiųjų gretose visas rungtynes žaidė Lietuvos rinktinės puolėjas Robertas Poškus, kuris du kartus buvo arti įvarčio - iš pradžių jo galingą smūgį puikiai atmušė vartų sargas Malafejevas, o vėliau išbėgęs vienas prieš vieną lietuvis vartininką apsivarė, bet kamuolį nuo vartų linijos atmušė gynėjas.

Tuo tarpu Maskvos CSKA su Deividu Šemberu sostinės derbyje po įvarčio paskutinę minutę įveikė "Spartak" ekipą, o Manto Šamusiovo "Torpedo" namuose laimėjo prieš Algio Jankausko "Amkar" ir taškais susilygino su penktoje turnyrinės lentelės vietoje esančiu "Lokomotiv" klubu.

Turnyrinė lentelė

Visi rezultatai:

%c00072 2 - 1 "%c00114
18' [1 - 0] Jiri Jarosik
32' [1 - 1] Nemandja Vidic
89' [2 - 1] Ivica Olic

43' Bai Kebe ("Spartak") pašalintas iš aikštės
Deividas Šemberas žaidė visas rungtynes

"%c00113" 0 – 1 "%c00073"
63' [0 - 1] Alexandr Kerzhakov

27' Andrey Kariaka neišnaudojo 11m. baudinio

79' Moises ("Krylja") pašalintas iš aikštės
Robertas Poškus žaidė visas rungtynes

"%c00112" 3 – 2 "%c00120"
25' [0 - 1] Andrey Kobenko
30' [1 - 1] Igor Semshov
50' [1 – 2] Zahari Sirakov
51' [2 - 2] Aleksand Panov
77' [3 - 2] Vitaly Volkov

Mantas Samusiovas žaidė nuo 53 minutės, Algis Jankauskas aikštėje nepasirodė.

"%c00116" 1 – 0 "%c00111"
3' [1 – 0] Oleg Trifonov