Jir anekas įtrauktas į "Spartak" sudėtį

Vakar (liepos 29 d.) Čekijos rinktinės gynėjas Martinas Jiranekas (%p01829), kuris liepos 14 dieną sudarė 3,5 metų kontraktą su Maskvos "%c00114, sugrįžo po atostogų iš Jungtinių Arabų Emiratų į Maskvą ir buvo įtrauktas į klubo sudėtį Rusijos čempionate ir Rusijos taurėje. Anot komandos vadovo Valerijaus Žiliajevo, žaidėjui atiteks 33 numeriu pažymėtieji marškinėliai.

Dar vieno "Spartak" naujoko - argentiniečio %p02970 atvykimas laukiamas pirmosiomis rugpjūčio dienomis. Kartu su juo derinti sutarties su "Spartak" sąlygas atvyksta jo tautietis gynėjas Javieras Clemente.


Škrtelas sudarė sutartį su "%c00073"

Taip pat vakar (liepos 29 d.) dvidešimtmetis Slovakijos jaunimo rinktinės ir "Terenčin" klubo gynėjas sudarė sutartį su Sankt Peterburgo klubu pagal sistemą "3+1" ir buvo įtrauktas į klubo sudėtį. Legionieriaus debiutas turėtų įvykti jau rytoj - pirmosiose Rusijos taurės šešioliktfinalio rungtynėse su "Irtyš" klubu. Omske "Zenit" ketina žaisti jaunąja klubo sudėtimi.


"%c00122" stiprinasi rumunų gyneju

Vakar (liepos 29 d.) "Kuban" klubas galutinai suderino Bukarešto "Rapid" komandos gynėjo Valeriu Bordianu nuomos iki sezono pabaigos detales. Jei šis 27 metų gynėjas, anksčiau žaidęs už "Steaua", per numatytą laikotarpį spės pasižymėti, sutartis su juo bus pratęsta iki 2007 metų. Anot klubo trenerio Sofebijaus Ješugovo, Bordianu, sudaręs gerą įspūdį peržiūros metu, gali išspręsti klubo problemas kairiajame gynybos krašte. Krasnodariečiai ketina operatyviai įtraukti rumuną į klubo sudėtį, kad šis galėtų jau rytoj sužaisti Rusijos taurės rungtynes su "Tom" klubu.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos