Rusijos taurės varžybose © Eurofootball.lt
Maskvos "%c00075" 1:0 Kazanės "%c00074"

Šiemet Maskvos "%c00075" Rusijos taurė reikalinga kaip niekad. Tik pergalė šiame turnyre leis be medalių likusiai Jurijaus Siomino vadovaujamai komanda pasirodyti Europos taurėse. Tai puikiai supranta ir patys "%c00075" futbolininkai, pakankamai efektyviai žaidžaintys taurės varžybose. Po rezultatyvių lygiųjų Kazanėje maskviečiams tereikėjo apsiginti ir nepraleisti įvarčio į savo vartus. Pats pirmas aštrus momentas prie svečių vartų buvo rezultatyvus. 20-ąją minutę Rusijos rinktinės puolėjas Dmitrijus Syčiovas iškrapštė kamuolį iš dviejų Kazanės komandos gynėju ir meistriškai perdavė kamuolį Maratui Izmailovui, buvusiam prie baudos aikštelės linijos. Šis puikiu smūgiu išvedė "Loko" į priekį. Po šio įvykio "%c00074" reikėjo lyginti rezultatą. Likus penkioms minutėms iki pirmojo kėlinio pabaigos puikios progos neišnaudojo Tatarstano respublikos sostinės klubo legionierius brazilas Aloisio - po jo smūgio kamuolys praskriejo šalia vartų.
Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje itin nepasikeitė. "%c00074" turėjo keletą momentų išlyginti rezultatą, tačiau maskviečius gelbėjo vartininkas Sergėjus Ovčinnikovas.

"%c00075" taurės ketvirtfinalyje susitiks su Jaroslavlio "%c00076" komanda, vakar nugalėjusia Vladikavkazo "%c00117".

Jaroslavlio "%c00076" 3:0 Vladikavkazo "%c00117"

Jaroslavlio futbolininkai po nesekmių serijos - dviejų pralaimėtų rungtynių pirmuosiuose Rusijos čempionato turuose, kuriuose neįmušė nė vieno įvarčio - degė noru įrodyti savo ištikimiems gerbėjams, kad jie gali įvykdyti jiems keliamus aukštus reikalavimus.

Pirmajame kėlinyje abi komandos buvo gana pasyvios. Nė viena komanda realios progos įvarčiui taip ir nesukūrė.
Iš karto po pertraukos svečiai surengė puikią kontrataką. Vienas prieš vartininką atsidūrė Smirnovas, bet vietoj to, kad smūgiuoti į vartus, jis pabandė apžaisti. Jaroslavlio komandos vartininkas Tkiučas metėsi į kojas, bet puolėjas imitavo kritimą baudos aikštelėje, ir už tai užsidirbo geltoną kortelę. Rungtynės rodės neišvengiamai baigsis be įvarčių. Bet, po vieno baudos smūgio iš aikštelės vidurio, kamuolys buvo pakabintas ties baudos aikštelės kampu. Kamuolį pasitiko puikiai galva žaidžiantis "%c00076" komandos gynėjas Štaniukas. Jis numetė kamuolį ties 11 metrų atžyma, kur visų vikriausias pasirodė esąs Aleksandras Širko. Po kelių akimirkų "%c00076" gerbjai išvydo firminį "teletabių" šokį.
O per pridėtą laiką Jaroslavlio futbolininkai pasižymėjo dar du kartus. Iš pradžių komandos kapitonas Vasiljevas iš baudos aiktelės kampo pasiuntė kamuolį link "%c00117" vartų. Kamuolys atsidūrė tolimajame vartų kampe. O po to solo pasirodymą išpildė šeimininkų puolėjas brazailas Gelson, įmušęs beveik iš nulinio kampo.

Grozno "Terek" 1:1 Krasnodaro "%c00122"

Keliomis valandomis anksčiau Piatigorske Rusijos pirmosios futbolo lygos lyderis Grozno "Terek" sužaidė lygiomis su "%c00122" lygiosiomis 1:1. Rungtynės daug intrigos nežadėjo, kadangi pirmąsias rungtynes užtikrintai (3:0) laimėjo Čečėnijos sostinės klubas. Atsakomosiose rungtynėse pirmieji įspyrė formalūs aikštės šeimininkai (Grozne rungtynes rengti vis dar draudžiama). Tai padarė klubo naujokas Denisas Kliujevas. Tačiau šeimininkai pirmavo neilgai. Jau po keturių minučių Stanislavas Lysenko išlygino rezultatą. Antrasis kėlinys nepasižymėjo aktyviais veiksmais puolime, abi komandos tiesiog "išbuvo" aikštėje iki rungtynių pabaigos.

Rusijos taurės ketvirtfinalyje susitiks:
Maskvos "%c00075" - Jaroslavlio "%c00076"
Maskvos "%c00072" - Samaros "%c00113"
Grozno "Terek" - Volgogrado "%c00116"
Maskvos "%c00118" - Rostovo-na-Donu "%c00115"