S. Aguero dublis atvedė "Man City" į pergalę prieš "Burnley" (VIDEO)

14 valandą 30 minučių Lietuvos laiku Anglijos "Premier" lygoje įvyko pirmosios 13-ojo turo rungtynės.

Pirmoji dvikova įvyko "Turf Moor" stadione, kur susigrūmė savo žiūrovų palaikoma "Burnley" prieš "Manchester City". Pepo Guardiolos auklėtiniai pirmieji praleido įvartį, tačiau sėkmingas Sergio Aguero žaidimas atvedė "miestiečius" į svarbią pergalę.

Nuo pat rungtynių pradžios aikštėje virė kieta kova. 14-ąją minutę šeimininkams pavyko įsiveržti į priekį, kai iš tolimos distancijos puikų smūgį atliko Deanas Marney'us.

Po praleisto įvarčio "miestiečiams" teko aštrinti savo atakas varžovų baudos aikštelėje ir 37-ąją minutę buvo pasiektas išlyginamasis įvartis - po kampinio pasižymėjo Sergio Aguero.

"Burnley" jau po pirmojo kėlinio neteko dviejų pagrindinių savo žaidėjų. Artėjant pirmosios 45 minutės į pabaigą šeimininkai dėl traumų buvo priversti pakeisti pirmojo įvarčio autorių D. Marney'ų ir islandą Johanną Gudmundssoną.

Antrajame kėlinyje "Man City" buvo pranašesni už varžovus, tačiau daug įvarčių nepasiekė. 60-ąją minutę tiksliai kamuolį po Fernandinho perdavimo į varžovų vartus nukreipęs S. Aguero padėjo savo komandai pasiekti pergalę rezultatu 2-1.

Pergalę iškovojęs "Man City" klubas su 30 taškų bent laikinam pakilo į pirmąją vietą, tačiau tiek "Liverpool", tiek "Chelsea" šiandien turi galimybę "miestiečius" iš ten išstumti.

"Burnley" 1 - 2 "Man City"
14' [1 - 0] D. Marney
37' [1 - 1] S. Aguero
60' [1 - 2] S. Aguero