S. Aguero neatmeta galimybės sugrįžti į Ispaniją © JumpStory nuotr.

„Manchester City“ atakų lyderio Sergio Aguero kontraktas artėja prie pabaigos ir patyręs argentinietis pradėjo galvoti apie savo ateities planus.

Penkis sezonus Madrido „Atletico“ gretose praleidęs argentinietis atskleidė, kad neatmeta galimybės dar kartą sugrįžti į Ispaniją.

„Šiuo metu dar tikrai nežinau, ką darysiu, kai pasibaigs dabartinis mano kontraktas. Tikėtina, kad sulauksiu tam tikrų pasiūlymų, tačiau dar reikia šiek tiek palaukti.

Šiuo metu aš tiesiog noriu pagaliau iškovoti Čempionų lygos trofėjų su „City“. Tai būtų neįtikėtinas pasiekimas tiek man, tiek visam klubui.

Dar tikrai negalvoju, ką darysiu po kito sezono. Dabartinė situacija pasaulyje mano spadėties tikrai nepalengvina. Jei kitas sezonas prasidės vėliau, jo pabaiga, tikėtina, taip pat nusikels. Daugumos žaidėjų kontraktai baigiasi birželį, pažiūrėsime, kaip bus sprendžiama ši situacija. 

Neatmetu galimybės sugrįžti į Ispaniją, lygiai taip pat galiu išvykti į kokią nors kitą šalį. Nežinau, ką darysiu. Šiuo metu aš labai gerai jaučiuosi Mančesteryje“, – bendraudamas su „El Chiringuito“ kalbėjo S. Aguero.

31-erių argentinietis „Man City“ gretose iš viso jau yra sužaidęs 368 rungtynes, per kurias pelnė 254 įvarčius.

Straipsnio įvertinimas: 2 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos