S. Busquetso įpėdiniu laikomas "Ajax" talentas: "Galbūt vieną dieną"

Frenkie de Jongas po sėkmingai susiklosčiusių UEFA Čempionų lygos rungtynių Kijeve teigė, kad šią vasarą Amsterdamo "Ajax" komandos tikrai nepaliks.

21-erių metų atraminis saugas, kuris yra laikomas vienu perspektyviausių šios pozicijos žaidėjų, šią vasarą buvo siejamas su išvykimu į "Barcelona". Teigiama, kad katalonai už olandą jau buvo pasiryžę pakloti 50 mln. eurų.

Kaip atskleidė pats futbolininkas, jis vieną dieną svajoja atsidurti "Barcelona" klube, tačiau dabar nori išbandyti Čempionų lygos futbolą su "Ajax".

"Galbūt kažkada ir prisijungsiu, tačiau ne šį sezoną", - apie "Barcos" susidomėjimą kalbėjo olandas. - Aš lieku "Ajax" komandoje, nes manau, kad mūsų laukia puikūs metai".

"Su vienu malonumu sutikčiau Čempionų lygoje žaisti prieš "Barcą". Mūsų sudėtis yra gera ir mes pelnytai esame grupių etape. Mums reikia palaukti ir pažiūrėti, ką patys galime pasiūlyti šiame turnyre", - pridūrė F. De Jongas.

Net ir gynyboje žaisti galintis olandas "Ajax" klubo buvo įsigytas 2015 metais. Pagrindinėje komandoje jis jau sužaidė 37 rungtynes ir įmušė vieną įvartį.