Anglijos rinktinės neapleido sėkmė - nors futbolo gimtinės atstovai ir antrajame mače prieš Trinidadą ir Tobagą nepademonstravo įspūdingo bei galingo žaidimo, iškovoję antrąją pergalę iš eilės užsitikrino vietą aštunfinalyje.

Po rungtynių anglų treneris Svenas Goranas Erikssonas sakė: "Per pirmąsias 80 minučių turėjome daug progų, bet mums nesisekė jų išnaudoti. Varžovų gretose gynėsi aštuoni, devyni ar net dešimt žaidėjų, todėl mums buvo sunku pralaužti jų gynybą.

"Trinidado ir Tobago žaidėjai parodė puikią drausmę bei tvirtumą, o mes - kantrybę. Pilnai nusipelnėme pergalės, o abu įvarčiai buvo tiesiog puikūs.

Švedas taip pat gyrė po traumos į aikštę grįžusį puolėją Wayne'ą Rooney: "Turiu pasakyti, kad nors jis ir nepelnė įvarčio, esu labai patenkintas jo pasirodymu aikštėje. Esu laimingas, jog jis pasiruošęs žaisti.

"Be abejo, W.Rooney nėra pasiekęs geriausios sportinės formos, bet tai neįmanoma, nes jis nežaidė šešias savaites. Šiose rungtynėse sužaistos 30 minučių jam bus labai svarbios ir tikiuosi, kad puolėjo žaidimas tik gerės.

"Dabar turime iškart pradėti rengtis mačui su Švedija. Senai jų neįveikėme, todėl būtų puiku tai padaryti Kelne".

"Galiu tvirtai pasakyti, jog jūs dar nematėte geriausio Anglijos rinktinės futbolo, tačiau mes jau patekome į kitą etapą",- sakė geriausiu mačo žaidėju pripažintas komandos kapitonas Davidas Beckhamas. - Negalima paneigti fakto, kad laimėjome abi pirmąsias savo rungtynes.

"Negaliu nepagirti mūsų sirgalių, jie buvo tiesiog puikūs visas rungtynes. Jie tikėjo ir mes tikėjome".

Tuo tarpu kol kas sėkmingo žaidimo nedemonstruojantis puolėjas Michaelas Owenas teigė neesąs nusiminęs: "Nenusivyliau, kai mane pakeitė. Futbolas - komandinis žaidimas ir šiandien padaryti keitimai pasiteisino.

"Žinau, jog nepelniau įvarčio, bet tai padarė Peteris Crouchas, todėl viskas gerai. Pasitikiu savimi. Jei turėsiu progą, pasižymėsiu".


Trinidado ir Tobago komandos strategas Leo Beenhakkeris nebuvo labai linksmas: "Didžiuojuosi futbolininkų parodytomis pastangomis, bet, aišku, esame nusivylę. Maniškiai žaidė narsiai ir aistringai. Tik taip mes galime rungtyniauti.

"Buvo sunku stebėti, kaip praleidžiame pirmąjį įvartį. Kai laikas bėga ir rungtynės artėja prie pabaigos, viltys kažką pasiekti išauga. Kai varžovai įmušė, pametėme galvas, todėl nesistebiu, kad jie pasižymėjo ir antrą kartą.

"Anglai dominavo mače ir nusipelnė laimėti. Linkiu jiems sėkmės tolimesnėse varžybose".

"Sunkiai dirbome, bet rungtynių pabaigoje mums pritrūko trupučio sėkmės",- tvirtino Trinidado komandos puolėjas Sternas Johnas. - Mes įrodėme, kad esame verti būti čia ir tikiuosi, jog kai ką nustebinome.

"W.Rooney išleidimas į aikštę mums buvo didelis komplimentas, nes tai įrodė, kad viskas vyksta ne taip, kaip anglai nori. Išlaikėme lygų rezultatą 83 minutes ir tuo didžiuojamės.

"Tai - istorinė diena Trinidado ir Tobago futbolui".
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos