S. Gerarrdo sugrįžimas į Anfieldą nebuvo sėkmingas, o „Chelsea“ vos išnešė sveiką kailį namie © REUTERS nuotr.

„Premier“ lygos popietę įvyko trys susitikimai.

Viename iš jų įvyko Steveno Gerrardo sugrįžimas į Anfield stadioną, kuriame susitiko anglo treniruojama „Aston Villa“ ekipa su „Liverpool“ futbolininkais. Buvusi S. Gerrardo ekipa įveikė jo dabartinius auklėtinius 1:0.

Visas rungtynes savo varžovus spaudę „Liverpool“ futbolininkai vaisius nuskynė 67-ąją minutę. Mohamedas Salah išprovokavo 11 m baudinį, kurį pats sėkmingai ir realizavo.

Kitose rungtynėse „Leeds United“ apmaudžiai svečiuose paleido lygiąsias prieš „Chelsea“ ekipą. Rungtynėse buvo paskirti net trys 11 m baudiniai, o pirmą iš ju realizavo svečių komandos žaidėjas Raphinha.

Brazilas komandą išvedė į priekį, tačiau prieš pirmojo kėlinio pabaigą rezultatą išlygino Masonas Mountas. Antrajame kėlinyje 11 m baudinį jau realizavo Jorginho ir persvėrė rezultą „aristokratų“ naudai. 83-ą minutę rezultatą išlygino „Leeds United“ jaunuolis Joe Gelhardtas.

Visgi, rungtynėse tris taškus dramatiškai išplėšė „Chelsea“ komandą. Mateušas Klichas baudos aikštelėje nereikalingai prasižengė prieš Antonio Rudigerį, o Jorginho realizavo dar vieną 11 m baudinį.

„Arsenal“ namuose 3:0 susitvarkė su „Southampton“ ekipa ir bent trumpam aplenkė turnyrinėje lentelėje „Tottenham“ ir „Manchester United“ ekipas. Šiose rungtynėse „kanonieriams“ nepadėjo Pierre'as-Emerickas Aubameyangas dėl pažeidimų komandos viduje.