S. Gerarrdo sugrįžimas į Anfieldą nebuvo sėkmingas, o „Chelsea“ vos išnešė sveiką kailį namie © REUTERS nuotr.

„Premier“ lygos popietę įvyko trys susitikimai.

Viename iš jų įvyko Steveno Gerrardo sugrįžimas į Anfield stadioną, kuriame susitiko anglo treniruojama „Aston Villa“ ekipa su „Liverpool“ futbolininkais. Buvusi S. Gerrardo ekipa įveikė jo dabartinius auklėtinius 1:0.

Visas rungtynes savo varžovus spaudę „Liverpool“ futbolininkai vaisius nuskynė 67-ąją minutę. Mohamedas Salah išprovokavo 11 m baudinį, kurį pats sėkmingai ir realizavo.

Kitose rungtynėse „Leeds United“ apmaudžiai svečiuose paleido lygiąsias prieš „Chelsea“ ekipą. Rungtynėse buvo paskirti net trys 11 m baudiniai, o pirmą iš ju realizavo svečių komandos žaidėjas Raphinha.

Brazilas komandą išvedė į priekį, tačiau prieš pirmojo kėlinio pabaigą rezultatą išlygino Masonas Mountas. Antrajame kėlinyje 11 m baudinį jau realizavo Jorginho ir persvėrė rezultą „aristokratų“ naudai. 83-ą minutę rezultatą išlygino „Leeds United“ jaunuolis Joe Gelhardtas.

Visgi, rungtynėse tris taškus dramatiškai išplėšė „Chelsea“ komandą. Mateušas Klichas baudos aikštelėje nereikalingai prasižengė prieš Antonio Rudigerį, o Jorginho realizavo dar vieną 11 m baudinį.

„Arsenal“ namuose 3:0 susitvarkė su „Southampton“ ekipa ir bent trumpam aplenkė turnyrinėje lentelėje „Tottenham“ ir „Manchester United“ ekipas. Šiose rungtynėse „kanonieriams“ nepadėjo Pierre'as-Emerickas Aubameyangas dėl pažeidimų komandos viduje.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Straipsnio įvertinimas: 1 1
  • Airis
    Ravanelli

Visus LFC fanus su pergale. Gaila mėlynanosiai šiandien prieš Leeds'ą praslydo!

Ciulpk melynosi tu

• -5
  • xanat

Kartais bežiūrint šiandieninį Arsenalą, ypač va kai taip va laimi, nelabai supranti, ar čia iš tikro jie taip gerai varo, ar visgi varžovai yra gan ne formoj. Bet aišku greičiausiai yra šių 2 dalykų samplaika. Šiandien ypatingai išskirčiau Tomiyasu, kurį taip lengva mylėt dėl jo atsidavimo ir charakterio. Taip pat atrodo, kad puolime, kur taip ilgai strigom atsiranda šioks toks pajautimas tarp Odegaardo ir kitų žaidėjų. Na, o Ramsdale yra tiesiog fantastiška asmenybė ir linkiu jam kuo geriausios karjeros, o Arsenalui daugiau tokių pergalių!

• +3
  • Sidney Crosby

Man atrodo Alisonas buvo sy vakara po geru isgertuviu nesiorentavo aplinkoje bet gerai kad viskas gerai baigesi, manau visi patenkinti po.siu varzybu Liverpool pasieme 3 taskus o Gerardas turejo geras rungtynes sirdyje tikrai manau jis nenorejo laimet, bet kito.kelio jis neturi kaip tapti Liverpool vadu ypac kad dabar prie vairo Jurgenas

• -2
  • nabagas
    Mdk

Lukaka už 115 milijonų gavo net 5 minutes pasibegiot maladiec formoje žvėris

trauma ne trauma, bet ir taip aisku, kad nepalos jis EPL taip kaip Italijoj.