S. Gerrardo treniruojama „Aston Villa“ namuose palaužė „Leicester City“ © AFP nuotr.

Prieš „Manchester City“ praeitose rungtynėse suklupusi „Aston Villa“ ekipa, sugrįžo į savas vėžias ir sekmadienio vakaro rungtynėse rezultatu 2:1 įveikė „Leicester City“ vienuolikę.

Pirmieji pasižymėjo „Lapinai“. 14 minutę minutę po Patsono Daka‘os perdavimo vartininką nuginklavos Harvey Barnesas.

Tačiau į praleistą įvartį „Aston Villa“ sureagavo puikiai, nes vos už trijų minučių rezultatą išlygino rungtynių herojus, vidurio gynėjas, Ezri Konsa.

Pirmo kėlinio pabaigoje šeimininkai pasižymėjo dar kartą, tačiau Jacobo Ramsey įvartis buvo atšauktas po VAR peržiūros.

Galiausiai, 54 minutę Ezri Konsa nusprendė apie save priminti dar kartą. Anglas po kampinio smūgiu galva nuginklavo priešininkų vartininką ir išvedė savo komandą į priekį.

Po šios pergalės „Aston Villa“ aplenkė Lesterio komandos futbolininkus ir pakilo į 10 vietą lentelėje. Tuo tarpu „Lapinų“ nuviliantis sezonas tęsiasi ir pastarieji turi tenkintis 11 lentelės pozicija.