S. Malinauskas laimėjo dar vieną teismą prieš LFF © JumpStory nuotr.

Interneto video blogų autorius Skirmantas Malinauskas paskelbė, kad laimėjo dar vieną teismą prieš Lietuvos futbolo federaciją.

„Laimėjome ir Vilniaus apygardos teisme! Lietuvos futbolo federacija ir jos prezidentas Tomas Danilevičius mane persekiojo be jokio pagrindo ir už tai turės susimokėti.

Sprendimas įsiteisėjo nuo priėmimo dienos (tai yra nuo šiandien).

Aš turėjau ir turiu teisę sakyti, kad LFF yra ir buvo valdoma nusikaltėlių arba su jais susijusių asmenų.

Aš turėjau ir turiu teisę sakyti, kad T.Danilevičius yra Šviniaus marionetė. Bendrai man priteista apie 10 tūkst. eurų teismo išlaidų. Dar didesnę sumą LFF sumokėjo savo teisininkų komandai ir tai padaryta iš mūsų visų kišenių.

Šie pinigai Lietuvos futbolui nebegrįš. Tai rimtai komplikuoja Šviniaus reikalus teisme, nes 22 puslapių sprendime teisėjų kolegija aiškiai pasisakė apie mano teisę į nuomonę ir žodžio laisvės svarbą.

Taip pat apie tai, kad vieši asmenys neturi persekioti kritikų. Dabar svarbu su A.Pukeliu procesą pabaigti, nes pats jį pradėjęs, dabar nusikaltėlis nuo posėdžių slapstosi kaip tarakonas nuo šlepetės.

Ilgai būtų galima rašyti, čia jau Karolis Rugys darbas, kurį jis tikrai puikiai dirba. Ačiū labai!

Didelis kalnas nuo pečių nusirito. O dabar dirbam toliau. Grįžta motyvacija, grįžta išleisti pinigai ir daug užtikrinčiau jausiuosi kituose teisminiuose procesuose bei imdamasis naujų temų, kurios svarbios visuomenei“, – rašė S. Malinauskas.

Straipsnio įvertinimas: 37 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos