„Barcelona“ ekipos nariams toliau laidant kaltinimus teisėjams dėl patirtos nesėkmės UEFA Čempionų lygos pusfinalio mače Milane, neištvėrė ir susitikime dirbęs arbitras Szymonas Marciniakas.
Lenkas paragino katalonus nedaryti sau gėdos tokiais pareiškimais.
„Trenerio Hansi Flicko ir jo žaidėjų išsakyti komentarai yra absurdiški.
Ką daugiau galima pasakyti apie tokias kvailas mintis? Aš juk nieko nenuskriaudžiau“, – aiškino teisėjas.
Jis taip pat numojo ranka į „Barcos“ saugo Pedri raginimą UEFA pradėti tyrimą.
„Esu pasiruošęs bet kam“, – sakė S. Marciniakas.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą