Serbas Sinisa Mihajlovičius (%p00127) kitą sezoną rungtyniaus Milano "%c00037", į kurį perėjo iš Romos "%c00019". Transfero suma neskelbiama.

Patyręs 35-erių metų gynėjas, kuris pasižymi "mirtinais" baudos smūgiais, pasirašė su "Inter" vienerių metų kontraktą. Manoma, kad buvęs "Lazio" treneris Roberto Mancini labiausiai prisidėjo prie Mihajlovičius pirkimo.

"Inter" prezidentas Giacinto Facchetti yra patenkintas, kad jo klubo marškinėlius vilkės Mihajlovičius ir tikisi, kad jis bus vienas klubo lyderių: "Dar vienas čempionas atvyksta į Milano "Inter". Aš tikiu, kad Mihajlovičius atliks svarbų vaidmenį ekipoje." - teigė Facchetti.

Tuo tarpu puolėjas Claudio Lopezas (%p00145) taip pat palieka klubą. Argentinietis prieš trejus metus iš "%c00004" į "Lazio" perėjo už įspūdingą sumą, tačiau jam nelabai pavyko pritapti prie žaidimo Italijoje - "Serie-A" čempionate Lopezas per 106 rungtynes pasižymėjo 29 kartus.

30 metų žaidėjui per metus buvo mokama apie 2.5 milijono eurų algos, taigi klubas, atsidūręs prastoje finansinėje padėtyje, nusprendė jį išleisti. Lopezu domėjosi keli Anglijos, Ispanijos klubai, tačiau jį atrodo patraukė geras finansiškai Meksikos "America" pasiūlymas.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos