S. Ramosas ir Pepe galės rungtyniauti prieš PSG

Madrido „Real“ strategas Rafaelis Benitezas yra įsitikinęs, kad Sergio Ramosas ir Pepe bus pasirengę antradienio dvikovai su „Paris Saint-Germain“ ekipa.

Ramosas pastaruoju metu turi problemų su petimi, o Pepe praleido daugiau nei mėnesį dėl kojos traumos. Abu gynėjai nežaidė šeštadienio rungtynese su „Las Palmas“, tačiau bus pasirengę sugrįžti į rikiuotę Čempionų lygos dvikovai prieš Prancūzijos čempionus.

„Sergio Ramosas ir Pepe galės rungtyniauti prieš PSG“, - po mačo žurnalistams teigė Benitezas.

Goal.com taip pat rašo, kad Benitezas mano, jog Luka Modričiaus sužeidimas nėra rimtas, o per pertrauką kroatą pakeitė tik todėl, kad nenorėjo rizikuoti saugo sveikata.

 „Modričius turėjo nedidelių problemų su šlaunimi, todėl nenorėdami rizikuoti jo sveikata, nusprendėme jį pakeisti. Kalbant apie kitus po traumų atsigaunančius žaidėjus – dėl jų dalyvavo rungtynėse nuspręsime pirmadienį.“, - situaciją patvirtino „Real“ strategas.

Madrido ekipa pirmose rungtynėse išvykoje prieš PSG sužaidė nulinėmis lygiosiomis ir dabar su Laurento Blanco komanda dalijasi pirma-antra vietomis A grupėje. Abi komandos per tris susitikimus iškovojo septynis taškus.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė