S. Ramosas „užsidirbo“ pirmą raudoną kortelę Meksikoje © ZUMAPRESS com. nuotr.

„Monterrey“ ekipos naujokas Sergio Ramosas pasižymėjo pirma raudona kortele Meksikoje.

38–erių atleto nervai neišlaikė 3:1 laimėtame mače prieš „Pumas“.

93–ąją minutę veteranas grubiai prasižengė prieš varžovą ir turėjo palikti aikštę.

Po rungtynių „Pumas“ strategas G. Lema kalbėjo:

„Jis ką tik trenkė vaikiui, kuris dar vakar minėjo, kad S. Ramosas yra jo idealas. Taip žaisdamas eilinis meksikietis būtų išvytas dar 20–ąją minutę, o ne pačioje mačo pabaigoje. Užsieniečiams yra taikomi skirtingi standartai.“

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...