S. Ramoso įvartis atvedė „Real“ į dar vieną svarbią pergalę © JumpStory nuotr.

Sunkias pergales skinantis Madrido „Real“ klubas dar vienu žingsniu priartėjo prie čempionų titulo.

„La Liga“ pirmenybių 33-ojo turo rungtynėse Zinedine‘o Zidane‘o treniruojami „baltieji“ po sunkios kovos 1:0 palaužė Madrido „Getafe“ pasipriešinimą.

Pirmajame kėlinyje užtikrinčiau už „Real“ atrodžiusi „Getafe“ pastariesiems nervus tampė iki 79-os minutės, kol Dani Carvajalis puikiu reidu uždirbo 11 metrų baudinį.

Jį realizuoti stojęs Sergio Ramosas ir vėl buvo tikslus – „Real“ kapitono įvartis padovanojo pergalę. Tai buvo 21 iš eilės tikslus gynėjo smūgis nuo 11 metrų žymos.

„Real“ po pergalės prieš „Barcelona“ padidino pranašumą iki 4 taškų. Komandoms iki sezono finišo lieka sužaisti po penkerias rungtynes.

„Real Sociedad“ 2:1 „Espanyol“

„Eibar“ 0:2 „Osasuna“