Prieš porą savaičių „Barcelona“ klubą palikęs Sergi Roberto persikels į „Como“ klubą.
Ispanas sutiko persikelti į Italijos „Serie A“ sugrįžusią ekipą ir vėl suvienyti jėgas su Cescu Fabregasu.
Šią komandą krašto gynėjo ir saugo pozicijoje žaidžiantis 32-ejų metų futbolininkas papildys dvejiems metams, su galimybe pratęsti sutartį dar sezonui.
Sergi Roberto naujame klube žais kaip laisvasis agentas.
Be šio žaidėjo „Como“ taip pat tikisi įsigyti Nico Paz iš Madrido „Real“ ir Maximo Perrone iš „Manchester City“ komandos.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą