Finans inę krizę išgyvenančios "%c00029" prezidentas Arrigo Sacchis rekomandavo Ispanijos superklubui "%c00006" Turino "Juventus" puolėją Marcą Di Vaio (%p01430).

Sacchis, kuris anksčiau "AC Milan" klube dirbo su dabartiniu "Barcelona" treneriu Franku Rijkaardu, pasiūlė Marcą Di Vaio kaip alternatyvą katalonų trokštamam kitam "Juventus" puolėjui prancūzui Davidui Trezeguet (%p01431).

Sacchiui su Di Vaio teko dirbti, kai pastarasis žaidė "Parma" klube, ir italas Rijkaardui teigė, kad 27-erių metų Di Vaio greitis būtų labai gera paspirtis Katalonijos ekipai.

Tuo tarpu Italijoje pasirodė pranešimai, kad kitą savaitę "Juventus" vadovai ketina susitikti su "Real" vadovybe ir aptarti galimą Fernando Morienteso perėjimą į Italiją.

Fernandas Morientesas (%p00930) šiame sezone yra išnuomotas "AS Monaco" ekipai, kuri eliminavo karališkąjį klubą Čempionų lygos ketvirftinalyje, o per tuos du susitikimus Morientesas įmušė du įvarčius.

Kalbama, kad "Juventus" direktorius sportui, Lucianas Moggis ir dar keli ekipos direktoriai kitą savaitę būdami Madride pradės rimtas derybas dėl Ispano perėjimo į Turiną. Manoma, jog "Juve" pasiūlys 8,6 milijonus eurų (apie 30 milijonų litų) ir 32-ių metų gynėją Lilianą Thuramą (%p01439). Žinant "Real" problemas gynyboje, toks variantas neatrodytų blogas karalikajam klubui.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos