Ispanijos nacionalinės futbolo rinktinės treneris Inakis Saezas sulaukė Ispanijos futbolo federacijos palaikymo ir toliau lieka rinktinės vyriausiojo trenerio poste.

Abejonės dėl šio trenerio darbo buvo kilusios po to, kai Ispanija nesugebėjo pasiekti Europos čempionato ketvirtfinalio, paskutinėse grupės rungtynėse 1-0 nusileidusi čempionato šeimininkei Portugalijai. Nors tose rungtynėse Ispanams būtų užtekę lygiųjų, tačiau jų Saezo vadovaujamiems vyrams nepavyko iškovoti. Pats treneris, prieš prasidedant turnyrui pratęsęs sutartį su federacija iki 2006 metų, yra linkęs ir toliau vadovauti rinktinei.

"Saezas turi sutartį su federacija ir toliau liks trenerio poste," - žurnalistams teigė Ispanijos futbolo federacijos (RFEF) prezidentas Angelas Maria Villaras.

Sekmadienio pralaimėjimas Portugalijai, lėmęs Ispanijos iškritimą iš turnyro, tik prisidėjo prie nesėkmių serijos, kuri persekioja Ispaniją.

"Kalta ne mūsų gynyba, o puolimas," - komentuodamas rinktinės pasirodymą teigė Saezas. -"Įvarčių stoka lėmė mūsų iškritimą iš čempionato. Mums niekaip nepavyko išnaudoti progų, kurių turėjome tikrai nemažai". Paklaustas apie savo ateitį rinktinėje, nusiminęs Saezas atsakė: "Nemanau, kad dabar yra tinkamas laikas apie tai kalbėti".

Ispanijos rinktinės puolėjas Raulis Gonzalezas buvo vienas pirmųjų užsistojusių Saezą. "Mes esame labai nusiminę dėl to, kad nepavyko pasiekti mūsų minimalaus tikslo - ketvirtfinalio. Jį palaiko visi žaidėjai." - teigė Madrido "Real" puolėjas, kuriam Europos čempionate nepavyko įmušti nei vieno įvarčio.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos