"Saint-Etienne" ir "Bordeaux" lygiosios - nenaudingos abiems komandoms (VIDEO)

Šį vakarą atkakliu mūšiu tarp "Saint-Etienne" ir "Bordeaux" prasidėjo 36-asis Prancūzijos čempionato turas.

Rungtynių pradžioje namie žaidę "Saint-Etienne" futbolininkai išties dominavo, tačiau laikui bėgant žaidimas išsilygino.

Apskritai pirmieji šiame mače į priekį išsiveržė svečiai, gavę progą mušti 11 metrų baudinį, kai prieš Igorį Lewczuką prasižengė Habibas Maiga. Tuomet pasižymėjo Adamas Ounas.

Tiesa, rezultatas dar iki pertraukos tapo lygus po puikaus Romaino Hamouma perdavimo Robertui Beričiui.

Antrasis kėlinys iškart prasidėjo dar vienu tiksliu smūgiu, kurio autoriumi vėl tapo "Bordeaux" žaidėjas - šįkart snaiperis Gaetanas Laborde'as.

Dar kartą dvikovos iniciatyvą perėmę svečiai galėjo išsivežti pergalę, tačiau kėlinio viduryje suklydo jų vartininkas Cedricas Carasso, tad rezultatą pavyko išlyginti Vincentui Pajot.

Po šio epizodo emocinė persvara jau buvo "Saint-Etienne" ekipos rankose ir ji išties žaidė aktyviau. Visgi, daugiau įvarčių šiame mače pelnyta nebuvo ir jis baigėsi lygiosiomis 2-2.

Rezultatas neturėtų tenkinti abiejų komandų. "Bordeaux" futbolininkai lygiosiomis sužaidė antrąkart iš eilės ir dabar nuo tiesioginį kelialapį į UEFA Europos lygą garantuojančios ketvirtosios vietos atsilieka trimis taškais. Be to, joje esantis "Lyon" sužaidęs vienu maču mažiau.

"Saint-Etienne" savo ruožtu žengia septintas ir gali tikėtis tik to, jog "Angers" nelaimės Prancūzijos taurės. Tokiu būdu papildoma vieta Europos lygos atrankoje atitektų šeštają poziciją užėmusiam klubui, bet Christophe'o Galtier auklėtiniams ir ji yra gana toli - "Marseille" turi surinkę penkiais taškais daugiau.

"Saint-Etienne" 2 - 2 "Bordeaux"
[0-1] 42' Adam Ounas (iš 11 metrų baudinio)
[1-1] 45' Robert Berič
[1-2] 50' Gaetan Laborde
[2-2] 65' Vincent Pajot
90' Nicolas Pallois ("Bordeaux") pašalintas iš aikštės