"Saint-Etienne" pralaimėjo, "Lyon" sužaidė lygiosiomis, o "Marseille" palaužė "Nice" (VIDEO)

Šiandien Prancūzijos čempionate vyko trejos itin įdomios rungtynės.

Pirmajame iš jų antrą savaitę iš eilės be pergalės liko "Saint-Etienne" futbolininkai, svečiuose nusileidę naujokui "Troyes". Šio mačo baigtis išties netikėta, nes aikštės šeimininkai beveik valandą žaidė dešimtyje.

Nepaisant to, dar 40-ąją minutę juos į priekį išvedė Bryanas Pele, o į antrojo kėlinio pradžioje Hernani įmuštą išlyginamąjį įvartį atsakė Saifas-Eddine'as Khaoui.

"Lyon" vienuolikė taip pat nepateisino lyderės etiketės bei ketvirtąkart sužaidė lygiosiomis - šįkart su "Angers". Tiesa, Bruno Genesio kariauna po pirmojo kėlinio pirmavo solidžiu rezultatu 3-1.

Pastarąjį jiems pavyko pasiekti Mariano Diazo, Mouctaro Diakhaby ir Memphio Depay'aus įvarčių dėka, kuomet Rafaelis įsimušė į savus vartus.

Visgi, visus "Lyon" reikalus sugadino gynėjas Marcelo, parodęs nepagarbą teisėjui, kuri 50-ąją minutę virto raudona kortele. Rungtyniaujant be jo pavyko pasižymėti Karlui Toko Ekambi bei Ismaeliui Traore, tad susitikimas baigėsi 3-3.

Paskutiniosiose turo rungtynėse taip pat užtikrintai prieš "Marseille" namuose pirmavo "Nice" futbolininkai, kuriuos į priekį pačioje pradžioje galva išvedė Mario Balotelli, o 16-ąją minutę persvarą padvigubino Jeanas-Michaelis Seri.

Tuomet sužibėjo varžovų krašto puolėjas Lucasas Ocamposas, iš pradžių pasižymėjęs po Andre Anguissa perdavimo, o antrąjį tikslų smūgį atlikęs jau po to, kai į savus vartus įsimušė Pierre'as Lees-Melou. Atėjus pertraukai svečiai iš uostamiesčio jau pirmavo 3-2.

Antrasis kėlinys prasidėjo puikiu Luizo Gustavo šūviu, tad "Marseille" atrodė nebepavejamas. Tuomet raudonai kortelei atėjo laikas ir šiame mače - ją už pražangą prieš Lees-Melou užsidirbo tas pats Gustavo.

Tiesa, kiekybine persvara "Nice" komanda nepasinaudojo, o Alassane'as Plea netgi nerealizavo 11 metrų baudinio. Taigi, pergale galiausiai džiaugėsi svečiai.

"Troyes" 2 - 1 "Saint-Etienne"
34' Karim Azamoum ("Troyes") pašalintas iš aikštės
[1-0] 40' Bryan Pele
[1-1] 53' Hernani
[2-1] 57' Saif-Eddine Khaoui
84' Hernani ("Saint-Etienne") pašalintas iš aikštės

"Angers" 3 - 3 "Lyon"
[0-1] 5' Mariano Diaz
[1-1] 30' Rafael (į savus vartus)
[1-2] 38' Mouctar Diakhaby
[1-3] 42' Memphis Depay
50' Marcelo ("Lyon") pašalintas iš aikštės
[2-3] 58' Karl Toko Ekambi
[3-3] 67' Ismael Traore

"Nice" 2 - 4 "Marseille"
[1-0] 4' Mario Balotelli
[2-0] 16' Jean-Michael Seri
[2-1] 26' Lucas Ocampos
[2-2] 41' Pierre Lees-Melou (į savus vartus)
[2-3] 44' Lucas Ocampos
[2-4] 47' Luiz Gustavo
66' Luiz Gustavo ("Marseille") pašalintas iš aikštės
83' Alassane Plea ("Nice") nerealizavo 11 metrų baudinio