"Saint-Etienne" sužaidė lygiosiomis, "Lyon" šventė pergalę, o "Marseille" pralaimėjo (VIDEO)

Sužaisti du iš paskutiniųjų penktojo "Ligue 1" turo susitikimų.

Gerus rezultatus kol kas demonstruojantys "Saint-Etienne" futbolininkai namuose šiek tiek sustojo ir prarado taškus prieš "Angers" klubą, kuriam tai buvo jau ketvirtos lygiosios.

Įdomu, kad abu mačo įvarčiai buvo pelnyti labai anksti, o likęs laikas daugiausiai pažymėtas kortelėmis. Remy Cabella "Saint-Etienne" ekipą išvedė į priekį jau pačios pirmos atakos metu, kuomet jam puikų perdavimą atliko Vincentas Pajot.

Visgi, neilgai trukus Ronaelis Pierre'as-Gabrielis sužaidė ranka ir rezultatą nuo 11 metrų žymos išlygino Thomas Mangani.

Vėliau minėtasis Pajot buvo išvytas iš aikštės, o jo ikandin pasekė Enzo Crivelli.

Kitame susitikime nelengvą pergalę šventė "Lyon", kurį į priekį vedė Nabilis Fekiras. Jis jau 19-ąją minutę tiksliai asistavo Mariano Diazui, o antrajame kėlinyje pelnė lemiamą įvartį.

Pastarojo prireikė dėl to, jog pusiausvyrą trumpam atstatęs buvo Marcusas Thuramas.

Galiausiai, vis dėlto, Liono vienuolikė laimėjo, ir su 11 taškų pakilo į trečiąją poziciją.

Netikėtą nesėkmę namuose patyrė "Marseille". Praėjusiame ture sutriuškinti "Monaco", Rudi Garcios auklėtiniai šįkart pralaimėjo "Rennes" klubui.

Čia, kaip ir pirmajame sekmadienio susitikime, viskas išsisprendė per pirmąsias 10 minučių, nes joms praėjus rezultatas jau buvo 2-0.

Pačioje pradžioje nuostabų smūgį kulnu atliko Wahbi Khazri, o šiek tiek vėliau tolimu įvarčiu pasižymėjo Benjaminas Bourigeaud. Galiausiai, antrajame kėlinyje pirmąją "Rennes" pergalę įtvirtino Joris Gnagnonas.

"Saint-Etienne" 1 - 1 "Angers"
[1-0] 1' Remy Cabella
[1-1] 9' Thomas Mangani (iš 11 metrų baudinio)
49' Vincent Pajot ("Saint-Etienne") pašalintas iš aikštės
83' Enzo Crivelli ("Angers") pašalintas iš aikštės

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>