Sąmokslo teorijomis patikėjęs D. Lovrenas dėl koronaviruso kaltina B. Gatesą © JumpStory nuotr.

„Žmonės nėra akli. Žaidimas baigtas, Billai“, – tokia žinutę vienam iš turtingiausių pasaulio žmonių pasiuntė „Liverpool“ komandos gynėjas Dejanas Lovrenas.

Kroatas jau anksčiau pagarsėjo savo skambiais pasisakymais socialiniame tinkle „Twitter“, kuomet save įvardijo kaip geriausiu planetos gynėju. Tačiau COVID-19 viruso akivaizdoje D. Lovrenas sužibėjo naujomis spalvomis.

Futbolininkas įtikėjo sąmokslo teorija, kad dėl koronaviruso pandemijos yra kaltas Billas Gatesas. Tokią žinią kiek anksčiau bandė skleisti sąmokslininkas iš Kroatijos Ivanas Pernaras. Šis teigė, kad B. Gatesas siekia koronaviruso pagalba kontroliuoti žmones ir šiems įdiegti mikroschemas.

B. Gatesui skirtą žinutę 30-metis D. Lovrenas parašė po milijardieriaus pasidalinto vaizdo įrašo, kuriame yra dėkojama medikams.

Tokie „Liverpool“ gynėjo pasisakymai sulaukė dėmesio ir iš buvusio futbolininko, dabar Jungtinėje Karalystėje liūdnai pagarsėjusio sąmokslininko Davido Icke'o.

Tačiau tokių žmonių pareiškimus reikėtų vertinti itin atsargiai, o interneto milžinai nusprendė imtis griežtesnių priemonių kovojant su melagingomis naujienomis.

Įvairias D. Icke'o patalpintas sąmokslo teorijas socialiniuose tinkluose jau ištrynė tiek „Facebook, tiek ir „Youtube“.

Tuo tarpu D. Lovreno socialinio tinklo „Twitter“ paskyra taip pat buvo suspenduota.

lrytas.lt

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė