"Sampdoria" džiaugėsi pergale "Serie A"

Pirmadienio vakarą sužaisti paskutiniai Italijos čempionato keturioliktojo turo susitikimai.

Pirmose rungtynėse ginklus surėmė namuose žaidęs "Cagliari" bei Veronos "Chievo" klubai. Dviejų ankstyvų įvarčių dėka pergalę rezultatu 2-0 šventė svečiai. Ketvirtąją minutę pasižymėti sugebėjo Riccardo Meggiorini, o devintąją - Alberto Paloschi.

Įdomu, kad šiame mače buvo užfiksuotos net 46 pražangos bei 9 geltonos kortelės, tačiau, žvelgiant į šiuos skaičius, gana keista, jog nei vienas futbolininkas nebuvo pašalintas iš aikštės.

Vėliau įvykusiose rungtynėse į kovą stojo kita Veronos komanda "Hellas" ir ketvirtojoje lentelės vietoje žengiantis bei šį sezoną sirgalius stebinantis Genujos "Sampdoria" klubas. Kaip ir tikėtasi, tris taškus iškovojo Sinisa Mihajlovičiaus auklėtiniai.

Šioje dvikovoje, skirtingai nei pirmojoje, raudona kortelė Rafeliui Marquezui buvo parodyta jau pirmojo kėlinio viduryje. Tuomet Citadinas Martinsas Ederas realizavo 11 metrų baudinį ir išvedė svečius į priekį. Neilgai trukus įvarčiu dar sugebėjo atsakyti Luca Toni, tačiau antrajame kėlinyje viskas stojo į savo vietas ir dešimtyje likęs "Hellas" prieš varžovus atsilaikyti nesugebėjo.

"Cagliari" 0 - 2 "Chievo"
[0-1] 4' Riccardo Meggiorini
[0-2] 9' Alberto Paloschi

"Hellas" 1 - 3 "Sampdoria"
27' Rafael Marquez ("Hellas") pašalintas iš aikštės
[0-1] 28' Citadin Martins Eder
[1-1] 37' Luca Toni
[1-2] 57' Steano Okaka Chuka
[1-3] 62' Manolo Gabbiadini