"Sassuolo" rezultatyvioje dvikovoje pranoko "Romą"

Šeštadienį Italijos "Serie A" pirmenybėse buvo sužaistos trejos 22-ojo turo rungtynės.

Skaudžią nesėkmę išvykoje patyrė "Roma" vienuolikė. Italijos sostinės ekipa šešių įvarčių fietoje pripažino "Sassuolo" komandos pranašumą.

Šeimininkai po pirmojo kėlinio pirmavo triuškinančiu rezultatu 3:0. Visgi "romėnams" antrajame kėlinyje pavyko grįžti į rungtynes ir sumažinti atsilikimą iki įvarčio.

Visas "Roma" viltis sudaužė Jeremie Bogas, 74-ąją minutę įmušęs ketvirtąjį įvartį.

Vos vieną pergalę per paskutines penkerias rungtynes iškovojusi "Roma" po šio turo gali prarasti vietą didžiajame ketverte. Į šią poziciją taikosi "Atalanta".

Dar kitose rungtynėse pergalę šventė "Bologna", o "Cagliari" ir "Parma" sužaidė lygiosiomis.