Tuniso nacionalinės ekipos strategas Roger Lemerre'as po lygiųjų prieš Saudo Arabijos rinktinę buvo nusivylęs savo komandos žaidimu, tuo tarpu jo oponentas Marcosas Paqueta džiaugėsi iškovotu tašku. Šių rungtynių geriausiu žaidėju buvo pripažintas Tuniso rinktinės puolėjas Ziadas Jaziri.

"Turėjome būti ramesni ir užsitikrinti pergalę. Galų gale praradome du taškus. Šiose rungtynėse parodėme du savo veidus - pirmiausia nervinomės, buvome išsigandę Tuniso, tačiau per pertrauką pasakiau jiems atakuoti kraštais ir nepaisant vėlyvai praleisto įvarčio esu patenkintas rezultatu.", - teigė Saudo Arabijos rinktinės treneris Marcosas Paqueta.

"Ar tai nenuostabu? Tai taip jaudina," - šypsodamasis po rungtynių kalbėjo ketvirtajame Pasaulio čempionate dalyvaujantis Sami Al Jaberas. – "Gyvenimo gale, turiu galvoje karjeros, aš įmušiau ir nesuprantu kodėl."

"Mums nepasisekė, praleidome įvartį likus žaisti miniutę iki rungtynių pabaigos. Dabar turime tašką. Turnyras dar nesibaigė. Sunkiai dirbsime rungtynėse prieš Ukrainos rinktinę.", - pridūrė žaidėjas.

"Pasirodymas antrajame kėlinyje motyvavo mus kaip lygius su lygiais kovoti ir su Ukrainos rinktine",- sakė Saudo Arabijos rinktinės saugas Mohammedas Ameenas.

"Norėjau trijų taškų, o gavau vieną",- prisipažino Tuniso rinktinės treneris Roger Lemerre'as. - "Nežaidėme užtikrintai, ir nors pirmasis įvartis mums labai padėjo, jo neužteko. Klaida buvo laikyti šitą mačą kaip svarbiausią, o antrame kėlinyje mums nesisekė."

"Tai buvo katastrofa. Niekaip nepagavome žaidimo ritmo.Gaila, nes pirmavome 1-0 po pirmojo kėlinio, bet vėliau padarėme keletą kvailų klaidų,"- kalbėjo Tuniso saugas Adelis Chedli. – "Pirmadienį tikimės būti visai kita komanda. Labai norime patekti į kitą etapą ir tam turime nugalėti Ukrainą paskutiniame mače, todėl darysime viską, kad juos įveiktumėme."
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos