Saulis palieka Madrido „Atletico“ ekipą © AFP nuotr.

Saulis palieka Madrido „Atletico“ klubą ir kelias į „Sevilla“.

Su „matrasais“ saugas iš Ispanijos nutraukė sutartį ir andalūzijos ekipoje rungtyniaus už dvigubai mažesnį atlyginimą.

Oficialus pranešimas dėl Saulio įsigyjimo bus praneštas kitą savaitę.

Madrido „Atletico“ pagrindinėje ekipoje 29-erių metų Saulis žaidė nuo 2012-ųjų metų.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...