Saulis po 17 metų palieka „Atletico“ klubą © AFP nuotr.

Ilgametis Madrido „Atletico“ klubo saugas Saulis palieka šią ekipą.

Kaip pranešė žurnalistas Fabrizio Romano, ispanas rungtyniaus Trabzono „Trabzonspor“ ekipoje.

Saugas jau pasiekė žodinį susitarimą su šia komanda ir pasirašys ketverių metų sutartį.

30-etis Saulis Madrido „Atletico“ klube praleido net 17 metų.

Per 427-erias rungtynes futbolininkas pelnė 48 įvarčius.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...