Graiki ja suvokė, kaip jie yra arti savo pirmojo Europos čempionato ketvirtfinalio, ir jie yra pasiryžę užsitikrinti savo vietą atkrintamosiose varžybose, antradienį sakė vyriausiasis rinktinės treneris Otto Rehhagelis.

Po netikėtos pergalės prieš Portugalija 2:1 graikai, turintys tris taškus, kartu su Ispanija pirmauja A grupėje. Abu lyderiai trečiadienį susitiks tarpusavyje Porto mieste.

"Mes rungtynėse prieš ispanus būsim autsaideriai, bet mes norime išnaudoti šią galimybę, kurią mums suteikia šis statusas," graikus treniruojantis vokietis pasakė prieš komandos finalinę treniruotės dalį.

"Vaikinai suprato, kokią jie turi galimybę, jie yra profesionalai ir labai disciplinuoti," - sakė jis. "Jie žino, kad rungtynėse su Ispanija mes turime sumažinti savo klaidų kiekį iki minimumo."

Graikija pernai Saragosoje nugalėjo Ispaniją, ir iškovojo teisę dalyvauti čempionate, o ispanai turėjo žaisti dvejas atkrintamąsias rungtynes su Norvegija.

"Tose rungtynėse mes žaidėme gerai, ir mums šiek tiek šypsojosi sėkmė," - pasakė Rehhagelis.

Taip pat jis pridūrė, kad netikėtos pergalės prieš čempionato šeimininkus šventimas truko tik kelias valandas, ir kitą dieną komanda grįžo prie darbo.

Po pasiruošimo savaičių, lydymų nuolatinėmis žaidėjų traumomis, Rehhagelis, rodos, vėl turi visus 23 žaidėjus geroje formoje.

"Dellas (%p01779) turėjo kai kurių problemų, bet aš tikiuosi, jis rungtynėms bus pasirengęs," pasakė jis.

Graikija taip pat birželio 20 dieną susitiks su Rusijos rinktine.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos