"Schalke" įrodė pranašumą prieš "St. Pauli", tačiau rungtynes teko nutraukti (2 VIDEO) © Eurofootball.lt
Penktadienį vakare vykusiose pirmosiose Vokietijos "Bundesliga" pirmenybių XXVIII turo rungtynėse Gelzenkircheno "Schalke" futbolininkai išvykoje įrodė pranašumą prieš Hamburgo "St. Pauli" vienuolikę, tačiau dvikovą teko nutraukti anksčiau laiko.

Aršiame susitikime svečiai pirmavo rezultatu 0-2 po Raulio ir jaunojo Juliano Draxlerio įvarčių, tačiau likus dviems minutėms iki antrojo kėlinio pabaigos iš tribūnų paleista pilna plastikinė alaus stiklinė pataikė linijos teisėjui į nugarą.

Dėl saugumo sumetimų arbitras Denizas Aytekinas nutraukė mačą, kurio likimą artimiausiomis dienomis spręs šalies futbolo federacija.

"Schalke" rikiuojasi dešimtoje turnyrinės lentelės vietoje, o "St.Pauli" balansuoja ties iškritimo į žemesnįjį divizioną riba.

Hamburgo "St. Pauli" 0 - 2 Gelzenkircheno "Schalke (nutrauktos)
26' [0 - 1] Raul
67' [0 - 2] J. Draxler

68' iš aikštės pašalintas J. Kalla ("St. Pauli")
79' iš aikštės pašalintas F. Bartels ("St. Pauli")